Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek kinti vagy benti...

Szerintetek kinti vagy benti legyen a nyulam?

Figyelt kérdés

2 nyuszink van, és a szüleimnek egyértelmű, hogy kint tartsuk őket.. Én viszont szeretném, ha az enyém benti lenne. A másikat viszont nem tudnám bent tartani.

Előnye az lenne, hogy így közelebb lenne hozzám, bármikor megsimogathatnám, kivehetném, megnevelhetném. :)


Szóval szerintetek kinti vagy benti legyen? És ha benti, akkor a másikkal mi legyen? Nem lesznek magányosak?


2011. ápr. 11. 13:36
1 2
 1/14 anonim válasza:

egy nyulnak az a jo ha a levegön van. nem is értem hogy lehetne egy nyulat a házba, meg nektek is sok bajotok származna belöle, összeszarna, pisilne mindent, meg büdös lennne.

ugyhogy ha elsösorba a nyulak érdekeit akarjuk nézni, akkor mindenképpen kint..

2011. ápr. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

jó időben kint, rossz időben bent vmi nagyobb ketrecben. ennyi. :D vagy mi úgy csináltuk, h volt egy ketrece. abban tartottuk éjszaka, nappal pedig csináltunk neki az udvarban egy nagyobb kifutót, és abban tök jól elvolt :D

ha eleget foglalkozol vele, nem lesz magányos :D

2011. ápr. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

De vagy kint vagy bent.. Kint van már ketrecük, de azt nem lehet behozni. Félek, hogy bántanák is egymást. :(

Szerintem az lesz, hogy próbaképpen bent lesznek kb 1 hétig, aztán majd meglátom..

2011. ápr. 11. 15:48
 4/14 A kérdező kommentje:
Különben miért szarna, pisilne össze mindent? Ketrecbe lenne, ha meg kiengedném, akkor figyelnék rá.
2011. ápr. 11. 15:53
 5/14 anonim ***** válasza:
ja mert ezek nem házinyulak? (lehet hülye kérdés de nem értek ehhez XDD) mert akkor télen alap h bent vannak
2011. ápr. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Oroszlánfülű nyuszi :)
2011. ápr. 11. 16:11
 7/14 anonim ***** válasza:
szerintem lehet úgy, h egyik kint, másik bent. de ha így van akkor mindkettővel ugyanannyit foglalkozz, és akkor nem lesznek magányosak :D
2011. ápr. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

A másik a hugomé.

És tök rossz érzésem lenne, ha a másik meg kint lenne :/ nem akarom, hogy hőgutát kapjon, vagy bármi baja legyen.

Meg ha veszek a saját nyuszimnak egy nagy ketrecet, a másiknak meg csak kint lesz nagy ketrece, belül egy pici van :(

baromira lelkiismeretes vagyok az állatokkal, lehet ez már beteges :PP

2011. ápr. 11. 16:17
 9/14 anonim ***** válasza:
hát.. :S most hoztátok a nyulat? de nem sértésként, de ha egyszer azt se tudjátok hol tartsátok őket, miért hoztátok haza őket? az lenne a legjobb nekik is, ha csak jobb időben lennének kint. kint lenne egy kis kifutó, benne egy kis ház, ahol lehűlhetnek, ha túl meleg van. érted mire gondolok. szüleiddel meg a hugoddal kéne ezt megbeszélni :S meg ne legyen olyan szerintem, h egyik kint, másik bent. mindkettővel ugyan úgy kell bánni, igazságosan :D na rem érthető volt xd
2011. ápr. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Épp ezért vannak most bent mind a ketten, mert tegnap is nagyon fújt a szél és hideg volt -.- De ez a benti ketrec kicsi kettőjük számára.

Én a sajátomat benti nyuszinak szeretném, szeretném szobatisztaságra nevelni, de szerintem ne tudnék egyszerre 2 nyulat nevelgetni...

Szüleim ragaszkodnak ahhoz, hogy a kinti ketrecben legyenek..

De úgy meg olyan távolinak érzem magamtól, meg ha ketten vannak nagyon büdik :/

Szemétség lenne ha az enyém benti lenne, a másik jó időben kinti, rossz időben benti?

Mert ha az enyém szobatiszta lesz, szerintem nem nagyon kéne helyetváltoztatni neki..

2011. ápr. 11. 16:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!