Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Patkánytartók segítségre...

Patkánytartók segítségre lenne szükségem?

Figyelt kérdés
azt szeretném kérdezni hogy mi jó egy patesznek almot illetően... mert olvastam h nem jó nekik a forgács, de máshol meg azt olvastam , h a keményfa forgács jó nekik... :/ meg olvastam pelletről, ám nem tudom, hogy szeged közelében hol lehet olyat beszerezni... a pellet a legjobb , olyat keressek nekik vagy jó az a forgács: [link] ???? PLS HELP!!!!!
2011. ápr. 14. 19:05
 1/7 A kérdező kommentje:
vagy éppen a friss fű is jó amit éppen az udvarba frissen szedek, vagy ha úgy nem jó akkor a friss fű átmosva vízzel meg megszárítva?? vagy nemtudom segítsetek kérlek :/
2011. ápr. 14. 19:06
 2/7 Platypus ***** válasza:
Keményfa forgácsot nem kapsz boltba, azt csak asztalostól lehet szerezni. De jobban jársz a pellettel, az sokkal jobban tartja a szagokat.
2011. ápr. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pellet, vagy csutkaalom. A legtöbb nagyobb állatos boltban találsz ilyet. Vagy tegyél be neki egy kis "wc"-t és tanítsd meg, h ott intézze a dolgait. A ketrec többi részére elég egy ruha db, azt moshatod sűrűn és így még kényelmes is neki. :)
2011. ápr. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A lényeg hogy ne legyen poros és ne legyen fenyő.

Én mostanság törölközőt rakok alájuk, meg egyik sarokba kis dobozba pelletet, persze kiszórják és nem abba végzik a dolgukat szóval felesleges is... de mindegy, legalább van mivel szórakozniuk.

Egyébként lehet venni teszkóban, állatkereskedésben ilyet. Vagy régebben obiban volt csukta alom, az is jó.

2011. ápr. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én sima a4-es papírokat raktam alájuk. Szerették széttépkedni főleg éjjel szép lassan :) és fészket építeni belőle. Behurcolták a kis faházikójukba is, és nem is porzott.
2011. ápr. 15. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönm mindenkinek :) a papíros eléggé érdekes lehetett este xD am tényleg köszi a válaszokat... :)
2011. ápr. 15. 14:09
 7/7 Kittay ***** válasza:

Szalma pellet.

[link]


Én ilyet szoktam nekik venni és olyan 4-4 és fél hónapig kitart 2 patkányra.

2012. ápr. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!