Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Surgos segítségre szorulnék....

Surgos segítségre szorulnék. Meglehet oket menteni?

Figyelt kérdés
Reggel felkoltem, és a dzungáriai horim, aminek tegnap semmi baja nemvolt, elpusztult. Csakhogy volt neki 2 kis horije, amik már szorosok, de meg nincs nyitva a szemok. Ki voltak hulve ok is, de rátettem oket egy rongyba a radiátorra, meg adtam nekik egy pici tejet, de nemigen akarták inni. Most itt tartom a kezemben oket, már jol vannak, átmelegedtek, stb... de én holnap reggel megyek munkaba, fel 5tol 15.00ig leszek távol. addig a picik kihulhetnek, és lehet hogy elpusztulnak. van meg horcsogom mas akvariumban, de felek, hogy ha betennem nekik, megennek. probálkoztam mar az egyik horcsognel, de kivettem, mert feltettem oket. léci segítsetek, hogy mit csinaljak velok, hogyan oldjam meg ezt az egészet. hová tegyem oket
2010. dec. 27. 11:17
 1/3 Platypus ***** válasza:
100%

[link]


Itt olvasd el a "ha nagy a baj" bekezdést. Ugyan patkányról szól, de hörcsögnél is ez a működő eljárás.

2010. dec. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Radiátor mellé, alá, fölé, de ne rá, mert megsülnek.
2010. dec. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már elpusztultak tegnap, ratettem aoket a radiatorra, de a kazant levettem csak a legkisebben volt, hat alig volt meleg, és mire hazajottem, addigra ott voltak kint meglilulva, de meleg volt nekik bent, asszem megfultak. De azert koszi a segitséget.sziasztok
2010. dec. 29. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!