Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A roborovszki törpehörcsögöt...

A roborovszki törpehörcsögöt lehet ketrecben tartani? És egyedül vagy párban?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 14. 19:19
 1/4 gfero ***** válasza:
2011. ápr. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Az első kérdésre nem tudok válaszolni, mert nem ilyen fajta hörcsögöm van, de szerintem lehet, minden hörcsögöt lehet, nem? Max. annyi, hogy ha nagyon törpe akkor vigyázni kell, hogy ne férjen ki a réseken.

De a párban tartással viszont vigyázz, én nem ajánlom, olvastam könyvekben is, hogy a hörcsögök magányos állatok, és veszélyes lehet együtt tartani őket, de tapasztalatból tudom: sajnos több ismerősöm is van, akiknél az egyik hörcsög megölte a másikat, vagy majdnem, mert időben közbeavatkoztak...

2011. ápr. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem roborovszi törpehörieim vannak..

-IGEN:lehet ketrecben tartani

-NEM:nem szabad egyedül tartani a roborovszkikat MERT:a roborovszki törpehörcsögök 2-4 fős csoportokban élnek, ha egyedül tartjuk DEPRESSZIÓS lesz mint a tengerimalac, patkány, egérfélék.....

2011. ápr. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm!:)

És a kézhez szoktatás mennyire macerás?

2011. ápr. 16. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!