Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért nem fut a mongol futóege...

KicsiSráác ^____^" kérdése:

Miért nem fut a mongol futóegerem a mókuskerékben (futókerékben)?

Figyelt kérdés
Egész nap bent van neki és nem szokot futni...Igaz a terrárium nagyon nagyon és ott szokot sokat szaladgálni ...Nem értem..Pedig sokan mondják,hogy ,mert úgyis lefussa a felesleget a mókuskerékben ...:/
2011. ápr. 15. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyesszámban beszéltél??

metr akkor tudom h mi a probléma: az egérkéd DEPRESSZIÓS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

olvass egy kicsit róluk...


az összes rágcsálót párban kell tartani (kivéve az aranyhörcsögöt és a dzsungáriai törpehörcsögöt)

2011. ápr. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a dzsungáriait is párban tartottam, nagyon aranyosak votlak, mondjuk sokat verekedtek e édesen aludtak egymáson :)
2011. ápr. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
De az is lehet, hogy nem jó a kerék. Nekem volt olyan, hogy eleinte egy ilyen nehezen forgó kerék volt neki, és abban nem szeretett futni, sőt nem is nagyon futott, aztán vettünk egy rendeset, ami nagyon pörög, és azóta fut. :)
2011. ápr. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert nem szeret tekerni, és mivel nagy helyen van, nincs is rá igénye. Ők is egyéniségek, némelyik szeret tekerni (valószínű ők vannak többen), a többi meg nem. Ennyi :)
2011. ápr. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen egyesszámban irtam róluk..De emigy ketten vannak!...Nem ,nem lehet depis mert mikor kiveszem őket,akkor 1 nagy kört futnak a szobámban!...
2011. ápr. 20. 18:48
 6/6 anonim válasza:
Attól függ honnan vetted őket és hogy korábban már látted-e őket futni a kerékben nálad vagy még soha. Mert az enyémeket ahonnan vettem ott nem volt nekik kerék, azt se tudták mi az, beletelt vagy 2 hónapba míg mindkettő rájött hogy mire való és hogy jó móka hajtani. Aztán a nőstény amúgysem hajtotta, az ellés előtti 2 napban már.
2012. márc. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!