Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol tudok tengerimalacot venni?

Hol tudok tengerimalacot venni?

Figyelt kérdés
Állatkereskedésből nem szeretnék...De akkor hol?Tenyésztőtől?Kerestem a neten de nem nagyon találok.
2011. ápr. 19. 16:16
 1/9 anonim válasza:
Esetleg aki megunta háziállatát kiengedi a szabadba attól;-)
2011. ápr. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy jó állatkereskedésben nyugodtan vehetsz, tenyésztők is vannak bőven...
2011. ápr. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

tengerimalacot inkább etnyésztőtől de állatkereskedésben is lehet

(mindenképpen 2-őt vegyél )

2011. ápr. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Én is állatkereskedésből vettem mindkét malimat, és soha semmi gond nem volt velük. Nem haraptak egyszer sem, szerintem nyugodtan vehetsz onnan is.
2011. ápr. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

kerestél tenyésztőket neten de nem nagyon találtál?


[link]


Tessék. Ja amúgy a LittlePigs-et nagyon tudom ajánlani, nekem onnan jött Cecil, gyönyörű kismalac (mostmár nagyobb) és egészséges abszolút.

2011. ápr. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokt de már az öszes tenyésztőt megnéztem(legalábbis többet nem találtam...)De nem találok sehol malackát!:/ Az apróhirdetéseket is megnéztem...Már kezdek beleörűlni hogy több napja csak malackáka kutatok :) Azt elfelejtettem írni hogy rövidszőrűt keresek.Tudtok nekem segíteni?:S
2011. ápr. 22. 16:22
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor most mégegyszer leírom, hogy a LittlePigs-et ajánlom. Nekem fajtatiszta angol rövidszőrűm van tőlük.


Olyan meg nincs hogy nincs malacuk a tenyésztőknek! Van, csak előjegyeztetni kell náluk, ezért nem találsz olyan funkciót az oldalukon, hogy "eladó kismalacaink"..... Hívd fel és kérdezz rá.

Ezt ne úgy képzeld el mint egy igénytelen állatkereskedésben ahol össze vannak zsúfolva a malackák és te majd választhatsz 30 közül...

2011. ápr. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]

Érdekes, én találtam párat :D

2011. ápr. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia. tudom, hogy nem akarsz kereskedésből venni, de van diósdon az interspárban egy kisállatkereskedés, és tudom, hogy ők is tenyésztőtől veszik, ha nem is ott megvenni, de érdeklődni, hogy honnan vannak megtudod. remélem segítettem
2011. ápr. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!