Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyúlnak szabad adni friss...

A nyúlnak szabad adni friss füvet?

Figyelt kérdés
Azt hallottam,hogy hasmenése lessz tőle,de valahol meg azt írják,hogy lehet
2011. ápr. 20. 19:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

szia!

Mind a 2 nagyapám tartott nyulakat. Tudod, mit szedj neki? Friss akácágat. Meg fogja köszönni! Persze akkor, ha már van jó levele. ha van felétek fehér virágú akác, az a pici fajta., Nálunk rengeteg van a szőlődombokon. A nyúl meg imádja.

2011. ápr. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2011. ápr. 21. 09:01
 13/13 anonim ***** válasza:

Hát, én amikor jövök haza a suliból, szedek neki az árokban, parkban tyúkhúrt, pitypangot, füvet... Persze ha nagyon poros helyről van, akkor 15 perc áztatás, és szárítás. Vizesen ne adj neki!

Ha kicsit földes, és odarakom elé, meg se eszi. :D Szóval azt is áztasd ki. De ha tiszta, és nincs rajta semmi betegség nyoma, akkor ragd elé nyugodtan.

De a kis finnyás, bármit szedek a kertből, bármilyen tiszta nem eszi ám meg. :D Szóval azt is ki kell áztatni.. Nem tudom mi lehet vele a baja. :D

2011. ápr. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!