Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen gyümölcsöt vagy zöldség...

Milyen gyümölcsöt vagy zöldséget ehet egy 5 hetes oroszlán fejű törpe nyuszi?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 22. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
még semmilyet.majd 2-3 hónapos korában.
2011. ápr. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen, még ne adj semmi rostosat vagy lédúsat neki. amit először adhatsz neki, az az alma, fehérrépa, de ezeket is csak kis cikkejben.
2011. ápr. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
bocsánat: cikkelyben.
2011. ápr. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és sárgarépát?
2011. ápr. 22. 17:27
 5/7 anonim ***** válasza:
5 hetes?? Egy ilyen kicsi nyúlnak még az anyja mellett volna a helye és szopnia kéne. Miért választották el ilyen hamar?
2011. ápr. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Már leírták: minden zöldség , gyümölcs 3 hónapos kortól jöhet. Most széna, táp ( + víz), ez az ő egészségét szolgálja. Amúgy tényleg túl kicsi még, vigyázz rá.
2011. ápr. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 dettykeksz válasza:

Sziasztok!


Most olvastam csak, h 3 hónapos koráig nem kéne zöldséget és gyümölcsöt adni a kisnyúlnak:( Sajnos nekem az állatkereskedésben mást mondtak, 5 hetes volt a nyulam, mikor elhoztuk, egy hete van nálam, és kb minden nap adtunk neki vagy egy kis répát vagy fehérrépát, almát... azért írok, mert nem tudom, h most akkor egy dbig szüntessem be ezeket? a bogyója egyébként normálisnak tűnt, nem tudom ez számít-e:)

Előre is köszi, h valaki válaszol nekem!

2011. ápr. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!