Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy max 15 cm-es törpe nyuszin...

Egy max 15 cm-es törpe nyuszinak elég egy 590x360x360mm -es nyúlketrec?

Figyelt kérdés

Panelben elég pici a hely de szeretnénk egy nyuszit, viszont mindegyik bútorunk. ahova elhelyezhetnénk a ketrecet a szélessége max 35cm. (földre meg nem szeretnénk rakni)

A hosszúsággal nem lenne baj meg a belmagassággal se, de sajnos az átlag 100cm55cm44cm -es ketrec nem fér pont be :(


2011. ápr. 24. 01:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Kár, hogy nincs több helyetek, ugyanis egy ekkora ketrec semmiképpen nem elég egy törpenyuszinak. Míg kicsi, addig látszólag elfér, de egy felnőtt állatka csak szenved benne. Az etető, házikó, wc sok helyet elvesz. meg sem tud kényelmesen fordulni egy ekkora helyen. Ha csak ennyi áll a redelkezésetekre, tartsatok degut vagy csincsillát. Azoknak kis alapterületű, de magas ketrec kell.
2011. ápr. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

[link]


Én ezt a terméket néztem ki, ez pont elférne. És nyúl van ráírva. Ekkora biztos nem elég?

2011. ápr. 24. 13:13
 3/8 anonim ***** válasza:

Biztos nem elég. Az enyém 120-as ketrecben van, abban fér el kényelmesen. Ki tud nyúlni, meg megfordulni és nem a kakijában tapos+ van hely sarokwc-nek is.

Ennyi hely biztos kell neki.

2011. ápr. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tuti nem elég, elhiheted. 2 nyuszim van itthon, 1x1 m-es ketrecben laknak, éppen jó nekik. Aki ezt a terméket nyusziketrecnek hirdeti, az beteg, vagy szadista. Esetleg úgy gondolkozik, hogy amíg pici a nyuszi, elfér benne, ha megnő, akkor meg veszel másikat, egy 2x ekkorát. Dupla profit. De kinek van ennyi felesleges pénze?
2011. ápr. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem oldjátok meg valahogy, támasszátok alá a kilógó részt, és vegyetek rendes nagy ketrecet. A törpenyúl sem marad tenyérnyi (15 centis biztos nem, jól átvágtak, ha ezt ígérték), oldjátok meg valahogy, vagy inkább válasszatok más állatot.
2011. ápr. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, sajnos nem lehet megoldani. Úgyhogy előregyártott ketrecet nem tudunk venni helyhiány miatt, viszont a párom azt mondta, hogy csinál egyet méretre szabva :) 1 méter hosszú ketrecet


Jah amúgy a Holland törpe nyuszinál írnak 15 max 20 centit

2011. ápr. 26. 16:53
 7/8 anonim ***** válasza:

20centi?

szerencsétlen..

az én törpenyulamnak van 120as ketrece de ha kényelmesen kinyújtózik akkor már nem sok hely marad...

úgyhogy 1méternél rövidebbet SEMMIKÉPP.

2011. ápr. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
20 centit a nyuszira értettem nem a ketrecre :)
2011. ápr. 28. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!