Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Most akkor adhatok salátát a...

Most akkor adhatok salátát a patkánynak, vagy az nem jó neki?

Figyelt kérdés
Először azt mondta valaki ne adjak, majd láttam egy igazi tenyésztő videóján hogy salátát ad nekik. Ekkor szétnéztem és van ahol azt írják adhatok, van ahol azt hogy nem. Most akkor nem tudom, szerintetek? Indokoljátok meg miért szabad vagy miért nem?
2011. ápr. 24. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:
A patkányok ha kukáznak, és találnak egy salátát megeszik. Akkor miért ne adhatnál? Szinte mindent megesznek.
2011. ápr. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint szabad. Én is adtam, meg adok a patkányoknak is hörcsögöknek is egyaránt. Jól mosd meg és semmi baja nem lesz tőle, van aki szerint nem lehet én is hallottam, de miért ne lehetne, semmi olyat nem tartalmaz amitől baja lenne, nem is lett egyik állatomnak sem baja, leélték egészségesen az életüket.
2011. ápr. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ilyne nagy levelű növényekben, mint pl. a saláta, nagyon jól felhalmozódnak a mindenféle méreganyagok, műtrágya származékok stb. És az mennyiség, ami egy embernek még ártalmatlan, egy kisállatnak bőven sok lehet. Én a bolti salátát sose adnám az állataimnak, néha vidékről hozunk a nagymamámtól nem permetezett, nem műtrágyás salit, azt viszont szoktam adni.
2011. ápr. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!