Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyulak fő tápláléka a széna?

A nyulak fő tápláléka a széna?

Figyelt kérdés
Akkor az enyém miért nem eszi?
2011. ápr. 25. 19:52
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Amúgy ma szinte egész nap figyeltem hogy mit csinál, de a szénaevés nem szerepelt a teendői között :(
2011. ápr. 25. 20:04
 12/21 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, hogy egy napra elveszed előle a nyúlkaját. Nem is ajánlott, hogy egész nap előtte legyen.
2011. ápr. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Nincs előtte egész nap

napi 2x kb fél órára hagyom ott nála

2011. ápr. 25. 20:08
 14/21 anonim ***** válasza:
a répa ne legyen előtte egész nap, szerintem abból is sokat adsz neki
2011. ápr. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Nem kap sok répát, egy nap max 1 vékonyat eszik meg... sokszor nincs előtte semmilyen kaja csak széna, de akkor sem eszi
2011. ápr. 25. 20:16
 16/21 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, ha bogyózik, és egyébként élénk, jókedvű, jön-megy, ugrál, tehát más jelét nem látod levertségnek, betegségnek, akkor ne aggódj. Az emberek sem esznek egyforma mennyiséget. :)
2011. ápr. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
szerintem meg erőltesd csak a szénát. adj neki a többi kajából kevesebbet, és rá fog kapni. vagy válts szénát, van amikor egy másik fajta jobban bejön nekik, akár egyik napról a másikra is. nagyon kell a széna, ettől van rendben az emésztése.
2011. ápr. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

El lett kényeztetve a kicsike! Vegyél el előle mindent, és csak a szénát hagyd, reggel este pár szem táp (de csak kiváló minőségű, mert az fedezi minden tápanyag és vitamin szükségletét) a répát egy időre száműzd, ugyanis magas a cukortartalma és valószínű jobban ízlik neki mint a széna.

Pár nap múlva zabálni fogja a szénát. (én is megjártam a nyulammal, de egy kis diéta csodákra képes)

2011. ápr. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Ajj de félek hogy éhezni fog :/

Így is olyan kis vékony

2011. ápr. 26. 19:18
 20/21 anonim ***** válasza:
Ha egészséges, NEM fog éhezni, akkor a szénához fog nyúlni, és végülis ez a cél.
2011. ápr. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!