Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ugye a legszebb, legaranyosabb...

Ugye a legszebb, legaranyosabb, legédesebb állatok a tengerimalacok?!

Figyelt kérdés
2011. ápr. 29. 23:02
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
A nyuszi a legaranyosabb
2011. ápr. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Szerintem a tgm-ok nem szépek, farkuk sincs és ostobák. Én nem szeretem őket. Inkább az egér és a patkány a szépek.
2011. ápr. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!A tengerimalacok nem ostobák,és szerencsére nincsen csúnya csupasz farkuk.
2011. ápr. 30. 21:04
 14/23 anonim ***** válasza:

Te tettél fel eldöntendő kérdést. -.-

Bocs,de nekem egy állat akkor már ostobának minősül, ha nem tud kimászni abból a terráriumból, aminek simán eléri a peremét, ha felágaskodik. És még akkor se jön ki, ha szeretne.

Tudom, a táncolóegerek is eléggé ostobák, azokat ha leteszed a földre, nem menekülnek el. Ők se képesek kimászni a terrából... Viszont táncikat meg tartok. Szóval nem leszólás, hanem ténymegállapítás volt.

Az meg hogy valakinek tetszik-e az egerek és patik (egyébként nem szőrtelen, nem csupasz) farka, ugyan olyan ízlés kérdése, mint az, hogy valaki szerint a tgm-ok a legszebb, legaranyosabb, legédesebb állatok. Totál szubjektív.

Ha nem tetszik, hogy valakinek nem tetszik az, ami neked igen, ne kérdezz ilyeneket.

2011. ápr. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Aranyosnak aranyosak, de én is inkább patkányokat tartok, mert azok okosak is és ugyanúgy szépek, aranyosak.
2011. máj. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Szerintem a tengerimalaok sokkkal szebek mint a patkányok. Csillogó selymes szőrük van, és okosak. Aki azt írta, hogy ostobák azon látszik, hogy még nem tartott malackát.

Amúgy tényleg nagyon cukik és okosak a patkányok, de a malackák sokkal szebbek, és tisztábbak. És nem találkozunk velük kukákban meg az utcán -.-

De amúgy nem is akarom bántani a patkányokat, csak nem tom mér kell így lehúzni a malackákat.

A kérdező a tengerimalacokkal szimpatizál, és a kérdésből értetődik, hogy nem olyan válaszokat vár, amiben a tenegrimalacokat bántjátok -.-

2011. máj. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm Neked,kedves utolsó Válaszoló!!!!!!
2011. máj. 3. 08:32
 18/23 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó válaszoló! Magyarországon nem, de Peruban hidd el, találkozhatsz velük az utcán, a szemetesben, sőt, a tányérodon is! Nem bántásképp mondom, én is tartok malacokat, de szerintem a patkányok okosabbak, szépségileg viszont ugyan olyan aranyos mindkettő:) És nem amiatt kell elítélni a patkányokat, mert az utcán is élnek... A kutyákat gondolom szereted, pedig ők is élnek az utcán, kukáznak, stb. Ne feledjétek, az embere települt az állatokra, nem az állatok az emberre!

Másrészt, szerintem baromság összehasonlítgatni az állatokat, mindegyik más, mindegyiknek van jó, és rossz tulajdonsága is, mindegyiknek megvan a maga bája:)

2011. máj. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
A legbújósabb nyuszi is bizalmatlanabb, félősebb egy malacnál, és nem hűséges. A patkány igen, de a legbújósabb példány is szokott harapdálna, néha kedvességből, de akkor is megrág, mert nagyon rágcsáló. A tengerimalac is olyan intelligens mint ez a két állat, csak jobb, mert nem harap, hűséges, és bizakodó tud lenni. A degukat meg sztem hagyjuk ki ebből. Volt két degum. Egy pillanatra nem maradnak nyugton a kezedben, simogathatatlanok, és csak kótolgatás céljából, de állandóan megpróbálnak megrágni, szóval igazából semmi jó nincs velük, max az, hogy nem agraóesszívak, és többé-kevésbé intelligensek.
2011. jún. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Előző vok. Szal a kérdésedre a válaszom, abszolút biztos, hogy igen. Az egyik korábbi kommentelőnek meg üzenem, hogy nem a kérdező oltotta le előbb a patikat, hanem az előző kommentelő oltotta le előbb a tengerimalacot, szal ne a kérdezőt szidja, hanem nézze meg előbb hogy ki kezdte!!! Am tényleg szubjektív, de ha egy nagy listát kéne írni az állatkák előnyeiről és hátrányiról, akkor közülük a tengerimalac győzne, az biztos.
2011. jún. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!