Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért nem lehet káposztát...

Judit0121 kérdése:

Miért nem lehet káposztát adni a nyulaknak?

Figyelt kérdés
Az enyémek szeretik és nincs tőle semmi bajuk. Van 3bd oroszlánfejű és 2db kosorrú nyulam mindegyik szereti a káposztát.
2011. máj. 2. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet nekik, de csak szoktatással. Azért nem javasolják mert nagy mennyiségben felfújódnak tőle a nyuszik -nekik ez ugye nem olyan "egyszerű" mint nekünk embereknek.

A tieid valószínűleg hozzászoktak már.

2011. máj. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a nyuszinak lehet adni káposztát, én minden nap adok neki és semmi baja tőle ... valahol olvastam h a káposzta gázok kialakulását okozzák de én ezt sem vettem nála észre, pedig már több mint egy éve meg van a nyulam :)))
2011. máj. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én valami olyasmit olvastam, ogy okozhat székrekedést...De szoktatással lehet. Csak úgy nem jó ha még sose ettek, és egyszerre sokat adnak nekik.
2011. máj. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!