Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Fiu vagy lány aranyhörcsögöt...

Fiu vagy lány aranyhörcsögöt érdemesebb venni?! Melyiket éri meg jobban, ugy értem még ha kicsikét is de melyik kezesebb, szelidebb?

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 17:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nőstény jobb szerintem
2011. máj. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Nőstény jobb.
2011. máj. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy,sok hörim volt már (fiú lány vegyesen). Amúgy sem lehet látni,hogy fiú-e vagy lány,amikor pici.
2011. máj. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
26%
veled ellentétes neműt vegyél, ISMEREM A SZÁNDÉKAIDAT >-<
2011. máj. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

Mindenki írja hogy nőstény,nőstény...

Nem minden esetben nyugisabb a nőstény..!

Unokatesómnak volt egy fiú hörcsöge.Nagyon cuki, egyáltalán nem bánt.És vettek hozzá egy lányt.épp hogy megfogtam, rögötn meg is harapta az ujjamat,vérzett is...:S

2011. máj. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
akkor fiut vagy lányt vegyek4mert amugy én nikábbb a fiuba gondolkoztam!
2011. máj. 3. 18:19
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a nőstény szebb is, teltebb az alakja, meg tapasztalataim szerint barátságosabb is, de ez változó persze.
2011. máj. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
most akkor meiket inkább?
2011. máj. 3. 18:43
 9/14 Platypus ***** válasza:
A szelídség nem függ a nemtől. Az a hörcsög vad, amelyiket elhanyagolják kiskorában, és az szelíd, amelyikkel sokat foglalkoznak. Sok aranyhörcsögöm volt régen, fiú is lány is, és mind teljesen szelíd volt, mert kiskoruktól kezdve sokat foglalkoztam velük. Az alaptermészetükben van egy kis különbség, a lányok kajásabbak és ha frászt kapnak, akkor fura szaguk lesz. A testalkatuk is eltér, a fiúk karcsúbbak.
2011. máj. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
értem,kösz
2011. máj. 3. 20:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!