Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van most egy törpe hörcsögöm...

Van most egy törpe hörcsögöm (asszem dzsungáriai, de ez egyáltalán nem biztos. Már 1 éves elmúlt. Ha most veszek mellé egy aranyhörcsögöt. Ami még kicsi lesz. Akkor mi történik. Úgy értem összevesznek? Nem tom, hogy lány vagy fiú.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 22. 12:25
 1/10 A kérdező kommentje:
Szívesen várok tapasztalatokat.
2009. ápr. 22. 12:27
 2/10 A kérdező kommentje:
Egyszer volt két hörcsögöm. Összevesztek. Két aranyhörcsög volt. Az biztos, hogy az egyik lány volt.
2009. ápr. 22. 12:34
 3/10 anonim ***** válasza:
ha nem hordaállat, akkor veszélyesek lehetnek egymásra. a nőstény vemhesség meg is ölheti a hímet, meg is eheti. egyébként ha egy éves, ne vegyél mellé, mert már elég öreg. azt hiszem ezek nem élnek túl sokáig.
2009. ápr. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Össze vesznek majd, ne vegyél mellé másikat.
2009. ápr. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A mostani úgyis hamarosan elpusztul valószínűleg, majd utána vegyél másikat. Szinte biztos, hogy összeverekednének, esetleg meg is ölnék egymást.

Nekem két aranyhörcsögöm volt, de még ők is verekedtek. Először a lány csak a fiú fülét harapta le. Pár napra rá kinyírta. Akkor gondolj bele, két össze nem szokott, különböző fajtájú...

2009. ápr. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mi az a hordaállat?
2009. ápr. 22. 15:49
 7/10 A kérdező kommentje:
Oké, kösz a válaszokat. Nem veszek mellé másikat. (A hörcsögök másfél 2 évig élnek. Amugy.)
2009. ápr. 22. 15:50
 8/10 anonim ***** válasza:
Másfél-két évig élnek, de ez nem szabályszerű. Nekem eddig az ÖSSZES hörcsögöm (aranyhörcsög) meghalt egy év alatt. És nem olyan, hogy megölték volna, hanem öreg volt.
2009. ápr. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem dzsungim van és úgy tudom hogy 2-3 évig élnek,de sztem a saját fajtáját vedd mellé
2009. ápr. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Törpe hörcsög mellé,ne vegyél aranyhörcsögöt!Nem sok jó származik a találkozásukból!

2009. ápr. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!