Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van valami külső tünete az...

Van valami külső tünete az aranyhörcsögnél ha beteg?

Figyelt kérdés
Tegnap míg az Egyetemen voltam a hörcsögömnek leesett az itatója és úgy tűnik megrágta a tapadókorong szélét. Pár mm hiányzik belőle.
2009. márc. 10. 07:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha arra gondolsz, hogy esetleg beteg lesz tőle, akkor ezért szerintem nem kell aggódnod! Az enyémek folyamatosan a műanyag kereket rágcsálják! És nem is biztos, hogy lenyelte, esetleg csak fogkoptatónak használta!
2009. márc. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A cukorbetegség egyik jele hogyha több vizet fogyaszt mint szokott ( ez állatlában az idősebb höriknél van)

Ha köhög azt az embertől is elkaphaja ezt te is megtudod gyógyitani de ha már súlyosabb irány az orvos

....

de ha arra gondolsz hogy a tapadókorongtól lett vlami baja akkor szerintem ne aggódj de ha úgy gondolod akkor menj az állatorvoshoz vagy telefonon kérdezd meg hogy érdemes-e ezért elmeni?

ÍRD MEG HOGY HOGY VAN A HÖRID :D

2009. márc. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egész fiatal a hörim, uh cukorbetegnek nem az. :) 3 napja történt ez a tapadókorongos dolog, de nem látom h lenne valami baja. :D Szépen eszik és mászkál éjjel uh nem hinném h lenne értelme elvinni az állatorvoshoz, nem fogyott ésegyebek. :) Egyetlen gondom h még nem szokott hozzám, igaz 6. napja van velem, a kezemet szagizza, és a hangomra kijön este ha szólok neki. :) Mikorra fog kb hozzám szokni, úgy h ki a kezemben is tudom tartani? Vagy egyáltalán megszokni? :) Amúgy Ő nem harap :D
2009. márc. 12. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!