Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalac mellé lehet...

Tengerimalac mellé lehet törpenyuszit venni társnak? Tapasztalatok is érdekelnek!

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy ketrecbe akarod őket tenni?
2011. máj. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy ketrecben akarod tartani őket, akkor semmiképp, mert nemcsak, hogy a táplálékuk is különböző kell hogy legyen, tehát a nyuszit nem tudod megakadályozni, hogy egye a malac c-vitaminos tápját, ami káros neki, de a méretkülönbségek miatt is veszélyes, még ha jól meglennének egymással, a nyuszi véletlenül ráugrik, vagy megrúgja, bele is halhat a malacka.
2011. máj. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Végül kismalacot vettünk hozzá és nem bántuk meg.
2011. máj. 12. 22:08
 4/7 anonim ***** válasza:
És hogy oldjátok meg az etetést? Az igazán érdekelne.
2011. máj. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Nem ajánlott, mert a nyúl könnyen akár halálos sérülést is okozhat a malacnak, ha rossz helyen találja el a lábával. Ráadásul a malacnak van olyan atkája, amitől a nyúl megbetegedhet. De ha elég nagy a ketrec és törpenyulad van, atka ügyben pedig megfelelően tisztán tartod őket elméletileg lehet őket együtt tartani;)

Ami még probléma, hogy más a ritmusuk, másképp kell őket tartani. Pl. a nyulaknak elég egy alomtálca, a malacnak az egész ketrecet almozni kell...

2011. máj. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
16: 03- as ha arra gondolsz, hogy a nyuszi és a malac közös etetésére gondolsz, akkor nem tudom, hogy oldottam volna meg, ezért kérdeztem. A kisállat kereskedésben nagyon rám akarták sózni azt a nyuszit gondolom azért ajánlották annyira a malac mellé :).
2011. máj. 19. 23:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Ige, arra gondoltam. Örülök, hogy malacka lett a társa:)
2011. máj. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!