Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mivel válasszam szét a tengeri...

Eszter:) kérdése:

Mivel válasszam szét a tengerimalacaimat mert egy ketrecben vannak és nem szeretném külön tenni öket?

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 09:00
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
az a baj hogy nem érted.. a hímet kaptam elsönek és meglepi volt nem tudtsam rola..hogy kapok és képzeld el tudtam hogy lesznek kicsik;)..grat a bunkoknak
2011. máj. 10. 19:01
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha egy tenyésztő azt állítja, hogy hím malac mellé nőstényt vegyél, akkor az nem tenyésztő, hanem szaporító, és az ilyet nagy ívben kerülni kell. Az ilyen csak kihasználja a kezdők tudatlanságát és közben a mellét döngetve hirdeti, hogy milyen jó dolguk is van nála az állatoknak. A hímet egyébként legalább 600 gramm eléréséig nem fogják műteni, mert kell lennie egy súlyhatárnak, amikortól nagyobb biztonsággal elvégezhető. Az én fiaim egykilósak voltak és remekül érzik magukat, szóval nyugodtan vágj bele.
2011. máj. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!