Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Baj hogyha kicsit sok Vitakraf...

Baj hogyha kicsit sok Vitakraft Drops-ot kap a nyulam?

Figyelt kérdés
Azt olvastam hogy nem olyan jó választás a Vitakraft drops nyulaknak, de nekem nagyon sok van otthon de nem tudom hogy tényleg baj-e ha a maximális adagot kapja egy nap a nyúl. Ti nem tudjátok?
2011. máj. 10. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem szabad neki adni ilyet, ez megöli a nyuszit! Persze idővel, de ha ezek az anyagok halmozódnak a szervezetben az végzetes lehet, árt neki. Dobd ki.

Ismét egy példa arra, hogy a boltokban nem az állatok egészsége a fő szempont, mindent rá akarnak sózni a gazdira.

Itt egy link az egészséges etetésről:

[link]

2011. máj. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A nyuszik nem ehetnek dropsot. Egér, patkány hörcsög igen, de nyuszi nem.
2011. máj. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyuszim nagyon szereti, hetente kap 1 szemet. Barátnőm vette neki kedveskedésből, de magamtól nem vennék neki. Egészségtelen. Ha többet adsz neki nagyon könnyen meghízhat tőle. Szoktasd rá az egészégesebb dolgokra. Az, hogy halálos egy kicsit túlzás..
2011. máj. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, én is a törpenyúl.hu-n szoktam nézelődni, innen tudtam meg hogy nem tesz jót a nyusziknak, amúgy meg köszönöm a válaszokat, és akkor betartom a tanácsokat! Köszönöm!
2011. máj. 10. 19:56
 5/6 anonim ***** válasza:

19:11-es


A tenyésztő szó szerint azt mondta, amit írtam.

Igenis megrövidítheti az életét, ráadásul a tejes dropszot egyáltalán nem tudja lebontani + a többi is iszonyatosan hizlal és egészségtelen. Én így értettem.


Ha drasztikus módon írok, akkor talán drasztikus lesz a változtatás is, sokan hajlamosak arra, ha valami nincs megtiltva pedig tudjuk hogy káros és nem kéne, akkor is adják néha mutyiba.

(Nem rád értettem kérdező, örülök hogy megfogadod a tanácsokat :))

2011. máj. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Húú :( amúgy köszi a sok választ! Tényleg! Mostmár felfogtam milyen fontos h adunk-e neki ilyet v nem :( Köszi még1x
2011. máj. 10. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!