Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miben érdemes inkább tartani...

Scream85 kérdése:

Miben érdemes inkább tartani a törpehörcsögöt?

Figyelt kérdés
Barátnőm a terrárium mellett voksol, mert hogy abból nem szórja ki az almot. Szerintem mondjuk a megfelelő mélységű ketrec is megteszi.
2011. máj. 11. 07:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen ketrecet válassz, ha azt akarod, hogy a hörcsög hosszú, boldog életet éljen. Az én törpehörcsögömnek is ketrece van és 8cm magasságú az alja és tökéletesen megfelel, mert nem szórja ki az almot. A hörcsögök szeretnek a ketrecük rácsán felmászni és felfedezni, hogy ott mik vannak. A mászás nekik életszükséglet, és ezt a tevékenységet terráriumba nemigen tudják folytatni. Szerintem mindenképpen ketrecet válassz, mert a terráriumba nyáron nagyon szenvedni fog a meleg miatt...
2011. máj. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is a ketrece javaslom.Tudnak rajt mászni,lógni...Nem fülled be a levegő,higénikusabb is nekik.Nyáron főleg.Jobban szellőzik,és nem marad bennt büdi szag sem.
2011. máj. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Terrárium, de nem az alomkiszórás miatt. Ha az egyik oldala és a teteje drótháló (nem rács) akkor jól szellőzik, viszont nem egy rácsrágás miatt letört fogú hörcsöggel találkoztam már. Nem tesz jót neki, ha rágja a rácsot, márpedig, ha ketrece van, akkor fogja!
2011. máj. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, és a dróthálón fel tud mászni, de rágni nem tudja:)
2011. máj. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ketrec, sokkal jobb, jobb a mozgásigény :)
2011. máj. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!