Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen nyúlfajtát ajánlotok?

Milyen nyúlfajtát ajánlotok?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy nyulat, de nem tudom hogy melyik a legelterjedtebb Magyarországon. Szerintetek melyik nyúlfajta a legszebb, legaranyosabb?
2011. máj. 12. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:

oroszlánfejű törpenyuszi :)

az enyémnek nagyon hosszú szőre van olyan mint 1 kis szőrgombóc :)

2011. máj. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem a holland törpe tetszik, mert nagyon cuki és pici. Ízlés kérdése, mostanában mondjuk a kosorrúak a "divatosak"
2011. máj. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Épp ellenkezőleg, mostanában a holland törpe a sláger, egyre több tenyésztő is van, sokan szeretnének ilyet.

Válassz olyat aki neked tetszik, nyulas oldalakon vannak fajtaleírások.

Fontos, hogy tenyésztőtől vegyél, és ne dőlj be vaterás, expresszes hirdetéseknek + persze kereskedéseknek se, sokszor nem egészségesek a nyuszik, valótlan dolgokat állítanak, vagy olyan fajtákat találnak ki amik nem is léteznek, mint pl. a toy nyuszi.

2011. máj. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én a német óriásnyulakat szeretem:) Jó nagyok, és okosak, és szépek:D Mindenki törpenyuszizik, de én a nagyokért vagyok oda:)

[link]

2011. máj. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

én nagyon tudom ajánlani a miniatűr kosorrút! :)


www.makkocska.gportal.hu ajánlom kukkants be :) az én nyuszim innen van :)

2011. máj. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább a kosorrú a favorit, nekem holland törpém van de nem nagyon vannak tenyésztők. De a kedvencem a törpe rex, olyan a szőre mint a bársony.
2011. máj. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem törpe rexem van :) [link]
2011. máj. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Sokat segítettetek!:))
2011. máj. 14. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!