Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy csinálhatok két "kis"...

Hogy csinálhatok két "kis" ketrecből nagyot? (tengerimalac)

Figyelt kérdés
Van egy kb. 56x30-as és egy 78x30-as tengerimalac ketrecem.Hogy csinálhatok egy jó nagyot ÚGY hogy ne tegyek egyikbese kárt?
2011. máj. 15. 17:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ha valamelyik oldala nyitható, akkor meg lehet oldani vágás nélkül is. Értsd, pl. a nagy ketrec sarkába beteszed a kisházat, aminek a tetejéről át lehetne menni a másik ketrecbe. Nem muszáj szabályos téglalapnak lennie az illesztés után, lehetne valami L alakú is szerintem... A nagyobbik már majdnem elég. Emelet van benne? Egyéb színesítő elem? Nagy jókat ki lehet találni, olcsón. Nálam pl. volt benn egy PVC bújó (csatornacső), barkácsáruházakban párszázas-ajánlat ;)
2011. máj. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
A kicsinek fennt van "ajtaja" ezért szerintem úgy ahogy te gondolod nem lehet sajnos.De ha rosszul értelmeztem akkor kérlek írd le másképp.De köszönöm azért a választ!
2011. máj. 16. 20:07
 13/19 anonim ***** válasza:
kepfeltoltes.hu Azt hiszem a direkt linket kell bemásolni ide.
2011. máj. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

[link]



[link]



[link]



[link]


Köszönöm a segítséget!

2011. máj. 16. 20:30
 15/19 anonim ***** válasza:

A szürkének a rövidebb oldala is nyitható, azaz "összecsukható"! Hát nem tudom, ha az oldalával raknátok egymás mellé, és valami házibarkács módszerrel kipótolnátok ott, ahol nem ér össze...


Egyébként köszi a képeket!

2011. máj. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

A szürke hosszabbik oldalát nem lehet leszedni? Ugye ott a sarkaknál a műanyag le és az egyik hosszabb oldalt kikapjátok.

A pirosról az ajtót leveszitek és a két ketrecet összetoljátok. A réseket meg vmi hálóval betakarjátok.

De itt már tényleg egyszerűbb lenne a kettőt eladni és venni egy nagyobbat akár használtan.

2011. máj. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

mi nekünk pont ez volt a bajunk csak nálunk 100-as volt a nagy és 4 tengerimalacunk volt....

mi úgy csináltok hogy a nagy ketrec fölülső részénél középen 3-4 rácsot a vele merőleges tartórácsok tövében levágtuk de csak 1 oldalon majd picit lejjebb hajtottuk a levágottakat utána készítettünk fából egy létrát és dróttal odaerősítettük a másik tartó rácshoz ...(a létra legyen min 7 cm széles és érjen a földig)

a kisebbik ketrecet ráraktuk a nagyra és megnéztük hol kell legyen hogy a nagy kertec ajtaját elöl ki lehessen nyitni majd alulról ott ahol a lyuk volt meg a létra körberajzoltuk alyuk körvonalát a kis ketrechez majd snizerrel kivágtuk (a kivágott részt meg kelltartani)majd a lyukra raktuk és odaerősítettük a nagy ketrechez a kicsit...

tudom így kárt teszel a ketrecekben de hidd el hogy ez a legjobb megoldás..

később már csak 2 tengerimalacunk volt a kis ketrec felül már nem kellett ezért leszereltük a kis ketrecet meg a létrár a 3-4 rácsszálat visszahajtottuk ja és a kis ketrec aljába megint beragasztottuk a részt amit kivágtunk nagyon erős fixszalaggal (ha így hívják )

most a nagyban laknak a malackák a kicsit meg arra használom hogy amikor takarítom őket abba rakhassam bele őket..

2011. máj. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 20:38

Bocsi, látom te is ilyesmit írtál, nem figyeltem. :)

2011. máj. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
ja és valószínű hogy a mostani nagy ketrecet kicsit át kellene rendezni...
2011. máj. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!