Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan lehet 2 fiú tengerimala...

Cuky123456789 kérdése:

Hogyan lehet 2 fiú tengerimalacot összeszoktatni?

Figyelt kérdés
Vagy ha összeszoknak is mindig fognak verekedni?
2011. máj. 16. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:

amikor verekedtek lespriccoltam őket vizzel...párszor le kellett mire leszoktak a nagy verekedésről

de kicsit mindig fognak,de az belefér

2011. máj. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen fognak. Területet védenek. Ha nem is egyfolytában, de párzási időszakban, és kárt is okozhatnak egymásban. Nem nagyon szokták ajánlani, hogy két egynemű rágcsáló együtt legyen. Szoktatni nem igen lehet őket, nem kutya, aki könnyebben nevelhető. A kisállat kereskedésben elmondanak mindent -legalábbis nálunk- ha nem tudsz még vmit. Nekem ezt mondták.
2011. máj. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ez a legjobb párosítás amúgy, ha két egynemű van együtt. Összezördülések előfordulnak, nekem is 2 fiúm van. Olyankor figyelem őket, ha nagyon eldurvulna a helyzet, akkor egy éjszakára elválasztom őket, másnap kitakarítom ecetes vízzel a ketrecet, hogy ne ingereljék őket a szagok, és újra összerakom, akkor általában már nem szokott gond lenni. Viszont tényleg figyeld őket ilyenkor, mert az enyémek egyszer összekaptak és annak műtét lett a vége...
2011. máj. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!