Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy ekkora ketrecben milyen...

Egy ekkora ketrecben milyen állatot lehet tartani?

Figyelt kérdés

van egy 58x38x31(hosszúság,szélesség,magasság)-es ketrecem van ebnne 1 ház rajta etető tál +még egy etetőtál,szénatartó , itató

a kérdésem hogy ekkora ketrecben milyen állatot tarthaték???


2011. máj. 17. 13:07
 1/3 anonim válasza:
Szerintem bármilyen kistestű rágcsálót. Szóval pl. csincsillának azért kicsi szerintem. De hörcsögöt, egeret, esetleg még degut, bár azért az sem túl picit. Nekem két mongol futóegerem van ennél még picit nagyobb helyen és nagyon jól érzik magukat. Nagyon jó fejek és aranyosak, imádom őket!
2011. máj. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a baj hogy egy tengerimalac ketrecről van szó, azaz 2,5-cm-es a rácsok közti távolság...
2011. máj. 17. 14:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Az elég nagy baj, merthogy tengerimalacnak és bárminek, ami nem fér át a rácson, borzasztóan pici. Adj túl rajta, és vegyél egy ugyanilyen méretű kecót 1 centis rácsközökkel, akkor egérke, dzsungáriai, roborovsky hörcsögök, vagy aranyhöri mehet bele.
2011. máj. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!