Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mikor aktív a tengerimalac?...

Mikor aktív a tengerimalac? Mennyit alszik és mikor? Lehet mellette a gazdinak is aludnia, vagy zavar a zajaival?

Figyelt kérdés
2011. máj. 19. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Az enyém alapvetően csendes éjszaka (nappal pláne), csak hajnal 4-től "zavarodik" meg, de akkor nagyon. Futkározik a ketrecben, és iszonyúan visít a kajáért. Próbáltam én már mindent, de nem tudtam erről leszoktatni, úgyhogy kitettem a nappaliba, mert soha nem tudtam kialudni magam a kis gyagyás miatt. Az ismerőseim malackáinak pedig egy hangja sincs éjszaka és hajnalban. Nem egyformák.
2011. máj. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez azért többé-kevésbé megnyugtatóan hangzott, köszi! :)
2011. máj. 19. 17:16
 3/7 FöldreSzálltAngyal válasza:
Az enyém mindig végigaludta az éjszakát.Félévente fordult elő h csipogott :) akkor megőrített :D de alapjába véve csendes volt éjszaka :)
2011. máj. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem 4en vannak,és amig nem hallják hogy forgolódok,addig csend van

ugyhogy ők is a fél7es ébresztőre ébrednek(de fél percen belül zöldség kell,különben engem esznek meg:))


az enyémek kb 2 havonta aktivak...nagyon lusták

2011. máj. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tyű, ezek a válaszok megnyugtatóak, tényleg, köszi. Mivel csak a szobámban tarthatom majd a malacomat, attól féltem hogy nem fogok tudni az uizása mellett aludni, de ezek szerint igen. :)
2011. máj. 20. 11:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha még csak lesz malacod ajánlom figyelmedbe a www.gemon.ro oldalt, mert itt a világon mindent megtudhatsz a helyes malactartásról, és ha kérdésed merül fel a fórumon a tagok nagyon szívesen segítenek.
2011. máj. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

valoban NAGYON csendesek ejszaka ,az enyem mindig akkor kelt fel amikor vilagossagot latott

nappal is alszik 12 es 2 kozott 3 es 6 ora korul az en malackam NAGYON visibalos ,de szerintem nagyon edes allat tehat az a par ora nem gond

2011. máj. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!