Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi ez? Hol lehet venni?

Mi ez? Hol lehet venni?

Figyelt kérdés
Olvastam itt az oldalon, hogy vannak akik a tengerimalac alá nem forgácsot, hanem valami anyagot tesznek(mint valami vastagabb rongy), amit lehet venni. Nem tudom mi a neve :/ Le tudnátok írni hogy mi ez, esetleg linket adni hozzá ahol le van írva részletesen a használata. És milyen boltokban lehet venni? Köszi.
2011. máj. 23. 17:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Forgácsok közt is van poros meg istentudja milyen sz.r minőség. Az enyéim egy gombás fertőzést szedtek össze tőle egyszer... A macskaalom meg nem malacoknak való, nagyon allergizál (állítólag).
2011. máj. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hát igen, egyszer próbáltuk, allergia ugyan nem volt tőle, de elég poros és szörnyű... Nekünk amúgy az jött be, hogy az alomtálca aljára vékony réteg macskaalom, fölé meg vastagabban forgács.
2011. máj. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Mi is plédet rakunk a lánymalacom alá, és a sarokba meg nyúlwc-t és abba maskaalmot.és csak a nyúlwcbe végzi a dolgát!!!:)

amúgy olyan pléd ami nem ázik át:fleece anyag!:)

az én malim lakhelyéről nem tok képet küldeni de a GEMON.RO fórumról igen!

néz szét ezen a fórumon: [link]


[link]


jó szórakozást!:)

2011. máj. 25. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

előző vok:

itt meg egy videó van amin fleece anyag van a cocik alatt: [link]

2011. máj. 25. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!