Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi ez? Hol lehet venni?

Mi ez? Hol lehet venni?

Figyelt kérdés
Olvastam itt az oldalon, hogy vannak akik a tengerimalac alá nem forgácsot, hanem valami anyagot tesznek(mint valami vastagabb rongy), amit lehet venni. Nem tudom mi a neve :/ Le tudnátok írni hogy mi ez, esetleg linket adni hozzá ahol le van írva részletesen a használata. És milyen boltokban lehet venni? Köszi.
2011. máj. 23. 17:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Anyagot? nem tudom pontosan mi lehet de sztem kutya pelenka lehet. Fressnapf
2011. máj. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

szerintem is kutyapelus de nme kell a Fressnampfba menned elég a legközelebbi gyógyszertár. Ott mondod hogy betegek alá is szokták tenni pelust szeretnél kérni. Ugyanolyan mint a kutyapelus csak olcsóbb. Én mig a kutyám szobatiszta nem lett azt használtam semmiben sem különbözik a kutyapelustól csak árban. Jah ezt szokták kisállatok alá is,de nekem forgács volt A MALACAIM ALATT.

itt egy link a kinézete miatt, hogy a kettő ugyanaz

az első link a kutya pelus:

[link]



ez meg az emberi

[link]

erre gondolt akitől hallottad az "anyagot"?

Itt a link

2011. máj. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok különböző méretben van.

Én 70/db vettem. Max vezsel 1-t kipróbálod aztán meglátod bevállt e

2011. máj. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Másik lehetőség, hogy a pelletre gondolsz, ami préselt forgács, jó nedv- és szagmegkötő. De a pelletet nem szabad közvetlenül a malkók alá rakni, erre szoktak ezt a habosított, lyukacsos klasszik fürdőszobaszőnyeget szabni, és ezt teszik a malacok alá. Hidegebb időben fleece pléd is mehet a malacok alá, szintén pelletre (mert a forgi beleragad mindkettőbe).
2011. máj. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
nem tudom. lehet hogy ilyenre gondoltak. és ez mennyire jó?
2011. máj. 23. 21:15
 6/14 anonim ***** válasza:

A pellet tovább elég, mint a forgács (akár 10 napig is), egy réteget kell a szőnyeg alá tenni és pár naponta megnézed, hol nedves, ott is elég kicserélni.

Szaga egyáltalán nincs. A lyukacsos fürdőszobaszőnyeg átengedi a pisit, a kakit fenntartja, ami naponta lesöpörhető róla. Érdemes két fürdőszobaszőnyeget venni, a mosás miatt (ami kádban, ecetes vízzel, majd átöblítve mosható, de gépben is lehet).

Az áraknak néz utána neten, fejből nem tudom.

2011. máj. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

*nézz, elnézést...

A kutyapelus meg olyan, hogy 16os vagy 18as csomag kb 1500 Ft a Fressnapfban, napi átlag egy kell belőle, alá érdemes törülközőt hajtogatni. Mi ezt csak ivartalanítás után használtuk, hogy a malac ne érintkezzen semmiképp a vizeletével, nehogy a sebet felmarja. Szóval mindennapi használatra mondhatni alkalmatlan.

2011. máj. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne a pelletet a malacok alá tenni? Rengetegen tartják azon, tenyésztők is, és semmi baja. Ez préselt fa vagy szalma, ugyanaz, mint pl. a faforgács.
2011. máj. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Azt szokták mondani, mivel keményebb, mint a forgi, ezért a talppárnájukat felsértheti.
2011. máj. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát a forgácsban szálka lehet, a macskaalom meg allergiát okozhat. A pellettel még soha nem volt gondunk, bár persze elképzelhető, hogy megsérti a talpacskát... :-S
2011. máj. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!