Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Oroszlánfejü törpe nyuszinál...

Oroszlánfejü törpe nyuszinál mire kell oda figyelni?

Figyelt kérdés
Április elején született, de azóta sokat nőtt. A szőrét kell ápolni valamivel? Tényleg nem kaphatnak a nyulak "k" betüvel kezdődő züldségeket? (karalábé, káposzta stb.) Van még valami ami fontos, amire oda kell figyelni? a válaszokat előre is köszönöm. (:
2011. máj. 25. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Enni ugyanazt ehet, mint bármelyik nyúl.

Ápolni viszont jobban kell a bundáját, szerezz be egy kefét és heti 1-2-szer keféld át, főleg így nyáron.

2011. máj. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is az van. Nagyfejűm (L) :D

Na szóval, én akkor szoktam átfésülgetni amikor szőrt vált, nyáron illetve télen nagyon hullik a szőre és inkább átkefélem és kiszedem neki, mert az egész lakás tele lenne vele. Amúgy én nem szoktam fésülgetni, meg is ölne :) Szép, fényes, selymes bundája van, nem gubancolódik össze vagy ilyesmi. Fürdetni nem szabad, bár amikor meleg van ilyen szórófejes cuccal leszoktam spriccelni. :P K betűst ne adj neki. Fogkoptatót vegyél, vagy tégy be fát vagy vmi keményet amit rághat. Amúgy nem minden fát ehet, ennek nézz utána. És havonta körmét vágd le. Vize mindig legyen, szénája, bár az enyém nem eszi, de az enyém egy ilyen idióta nyúl semmit nem szeret amit egy nyúlnak kéne. :)

2011. máj. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az enyém sem eszi meg a szénát. :D
2011. jún. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!