Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az oroszlánfejű törpe kosorrú...

Az oroszlánfejű törpe kosorrú nyuszi mekkorát harap?

Figyelt kérdés
2010. júl. 9. 09:28
 1/10 anonim ***** válasza:

Jó kis kérdés.:)

Én a rendes házi nyúl, és a tengerimalac harapását ismerem. Valahogy úgy a kettő között lehet. Elég nagyot tudnak harapni és a hosszú fogaikat jól beléd tudják mélyeszteni. De annyira azért nem fájdalmas. Kicsi, picit vérző seb marad csak utána, hamar begyógyul.

2010. júl. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi!
2010. júl. 9. 10:33
 3/10 anonim ***** válasza:
Próbáld ki. Ha komolyan gondolja ömlik a vér a kezedből utána, hiszen mint két kis kés, úgy mélyeszti bele a húsba a 4 szemfogát, ami hosszú és éles. Ha csak ismerkedik, akkor nem fáj és nem is hagy nyomot.
2010. júl. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Remélem,hogy csak ismerkedni fog!
2010. júl. 9. 12:29
 5/10 anonim ***** válasza:

Engem úgy megharapott egy a kézfejemen, hogy szó szerint összeroskadtam (valószínű ordítottam is volna, ha nem munka közben történik), majdnem csontot ért, és a mai napig megvan a nyoma (szerintem meg is marad, majd 2éve történt).

Féltékenységből támadt rám(törpe volt).Nekünk is van nyuszink, de ő csak a bokámat szokta kóstolgatni (csak picit megfogja a fogával)

2010. júl. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hú az fájhatott!
2010. júl. 9. 19:38
 7/10 A kérdező kommentje:
De milyen ritkán harap?
2010. júl. 9. 19:39
 8/10 anonim ***** válasza:

Alapvetően nem harapnak, megtanulják hogy nem jó az neked, ha megrágnak.

Ha nagyon piszkálod, vagy megszorítod, akkor odakaphat, de az nem vészes.

Ha viszont komolyan gondolja (bár nem valószínű, hogy ilyent valaha is tenne), akkor kettészed.

2010. júl. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Engem néha megcsipeget, de alig érezni, de van amikor kicsit elfelejtkezik magáról:D:D:D Azt annyira nem díjazom. Amúgy 90%-ban csak megnyalogatja a kezem, vagy megbökdösi az orrával, hogy simogassam meg=)
2010. júl. 14. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Az enyém nem harap ^^
2011. aug. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!