Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyik hörcsög a legaranyosabb...

Melyik hörcsög a legaranyosabb? Mindegyik harap és nappal alszik?

Figyelt kérdés
2009. márc. 16. 19:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%

nekem aranyhörcsögöm van de olyan cukik :$

majd csinálok róla képet ha kell :)

de csak már egy van :(többi elpusztult mert megették egymást! :S

Amugy mindig alszanak,majdnem.

És harapnak,főleg akkor,ha valami szagod van a kezednek!

:)

2009. márc. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem törpehörcsögöm volt. Nagyon aranyosak. Ritkán harapott. Ha olyan állatot szeretnél, ami nem alszik nappal, a táncoló egér is aranyos.
2009. márc. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
jópofa a táncoló egér is, nekem aranyhörcsögöm van, volt is már egy pár, sose harapott egyik se, a mostani nagyon hamar hozzámszokott, általában éjjel alszik, nappal ébren van
2009. márc. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A roborovszki törpehörcsög nem harap és nappal fent van
2009. márc. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én tegnap vettem egy aranyhörcsögöt!iszonyú aranyos!Fontos szerintem hogy fiatal példányhoz juss hozzá akkor sokkal könnyebben megszok téged!Egyébként nappal alszik mostis éppen a kisházában szundikál:P
2009. márc. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat.

Én valószínüleg törpehörit veszek.

De ha nappal alszik, attól még néha akkor is felébred, nem?

2009. márc. 17. 18:04
 7/12 anonim ***** válasza:
Persze nappal alszik de fel szokott azért kelni néha...:P a törpehöri is cuki bár mondom nekem aaranyhörim van mer a törperhörcsögről azt hallottam h megharapta az ismerősöm meg egész végig csak az alom alatt volt:D de lehet h csak az övé4Sok sikert a hörihez!:Pmajd írd meg mi van vele!
2009. márc. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ma vettem törpehörit. Nagyon szelíd és nem harap. Csak még mindig alszik amióta hazahoztam.
2009. márc. 19. 18:50
 9/12 anonim ***** válasza:
Az én hörcsögöm este 8 fél9között szokott felkelni. és 10 kor megy aludni.Nagyon aranyos.Reggel 5kor amikor kelek akkor is fent van és mindig kiveszem a kezembe és megnyalja az orrom.:)
2009. márc. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
képzeljétek engem viszont megharapott az aranyhörim...5 napja van nálam...betettem a kezem szagolgatta majd megharapta az ujjam...ez csak kíváncsiságból történt vagy miért??
2009. márc. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!