Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » HELP! A deguketrc többszintes...

HELP! A deguketrc többszintes legyen?

Figyelt kérdés
Naggyából 2 hónap mulva lesz 2 degum; ezért szeretnék jól felkészülni a tartásukra. Megnéztem a degutartást több oldalon is de nem tudom hogy többszintes;vagy csak egyszintes ketrec is elég lesz. ( mert ha egyszintes elég akkor nem kel megvásárolni mert már van egy)
2011. máj. 29. 14:20
 1/7 anonim válasza:

Nekünk egy szintes volt és tökéletesen elég volt nekik.

De természetesen egy kétszintesnek jobban örülnének, mint ahogy te is jobban örülnél egy villának egy normál ház helyett.

2011. máj. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
El vannak az egyszintesben is,de mivel mókusok ezért nagyon szeretnek ugrálni és futkározni.
2011. máj. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nagyon mozgékonyak, nagy ketrec kell nekik, és kétszintes jobb. szoktam látni degunál, hogy ugrál körbe körbe. és mókuskereket ne tegyél be nkik, mert belebolondulnak.
2011. máj. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 punkgirl18 válasza:
Én egy ideig tenyésztettem is őket és sokkal inkább javasolnám a 2 vagy akár 3 szintes ketrecet, persze az se olyan nagy gond, ha egy szintesben vannak, viszont ebben az esetben én nagyon javaslom, hogy tegyél be nekik kereket (én még ilyet nem tapasztaltam, hogy "belebolondulnának") nagyon szeretik az tény, de tudják hogy mikor elég a jóból és akkor pihennek, de ha úgy látod, hogy túl sokat hajtják kiveszed. Az én degukáim most egy 3 szintes ketrecben vannak, ami alá csináltattunk terráriumot így a forgácsot se túrják ki és nem kell annyit takarítani utánuk, de ez persze csak extra kiegészítés :)
2011. máj. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat! :) tényleg
2011. máj. 30. 13:56
 6/7 anonim ***** válasza:
2-3 szintes legyen, és sok fával, kötéllel, bújócsővel, kosárkával:) Azt szeretik nagyon:)
2011. máj. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 P.Vik ***** válasza:

Szia!

Ha nem tudod őket naponta kiengedni futkározni akkor ajánlatosabb inkább az emeletes...meg amúgy is...te se szeretnéd ha pici lenne a szobád és unalmas:D

Mindent rendezz be neki úgy, hogy annak te is örülnél ha be kellene költöznöd:D

A deguk nagyon jó lakberendezők, szóval ha van sok apró kacatos, amit nekik akarsz adni még a bútorzaton felül /pl: plüss vagy ágacskák/ akkor azt csak szórd be valahova ők majd elrendezik:D.

2011. máj. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!