Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpehörcsögre való hám létezik?

Törpehörcsögre való hám létezik?

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 12:16
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

nem igazán


nekem még a malackákra is csak akkortól volt jó amikor már jól megnőttek


egy törpehörcsögre elég egy pamutszál is:)

2011. jún. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

mert rákerestem de a legkisebb amit találtam ez volt:

[link]

a képen látható állat valami más hörcsög lehet, nem törpe... de azt írja állítható, nem tudom milyen kicsire lehetne összehúzni :D

vagy tényleg pamutszálat használjak? :D

2011. jún. 1. 12:22
 3/28 anonim ***** válasza:
57%

Úristen. Hagyd már szegényt törpehörcsögöt magának. Nincs rá hám, nem hiába.... hiszen nincs még egy olyan hülye mint te, hogy hámot akar ráadni.


Elég neki egy kerék az akváriumban vagy néha-néha kiveszed rohangálni. Annyi bőven elég!!!!

2011. jún. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
nem tudsz normális hangnemben válaszolni?
2011. jún. 1. 12:23
 5/28 A kérdező kommentje:

lenne valami baja tőle? szerintem nem sok...

természetesen nem az utcán használnám

2011. jún. 1. 12:30
 6/28 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem a válaszoló hangneme pont megfelelő volt ehhez a kérdéshez.

Nem, szájkosár sincs törpehörcsögre. És képzeld, a hangyafarmodat se tudod elvinni egy körre a ház körül. Ha jól sétáltatható állatot akarsz, vegyél kutyát.

2011. jún. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
jó, akkor pl aranyhörcsögre való hám miért van?
2011. jún. 1. 12:32
 8/28 anonim ***** válasza:
61%
Anyám..ha nem is akarod utcára kivinni vagy legelészni a fűben akkor minek akarsz szerencsétlennek hámot? Gondolkozz már ember.
2011. jún. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

nem igaz hogy csak az első volt képes normálisan válaszolni... úgy el tudjátok b*szni az ember kedvét meg napját, pedig semmi rosszat nem írtam, de ez legyen a legnagyobb örömötök az életben

sőt szerintem ez is a legnagyobb örömötök az életben, gratulálok

2011. jún. 1. 12:35
 10/28 anonim ***** válasza:
96%
Azért van aranyhörcsögre, hogy a gyártó jól lehúzza az aranyhörcsög-gazdikat, akik esetenként minden szar kis cukiságot megvesznek az állatuknak, ahelyett, hogy belegondolnának abba, jó-e a vásárolt cucc az állatnak.
2011. jún. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!