Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ehet-e a házi nyúl zöld borsó...

Ehet-e a házi nyúl zöld borsó héját és szárát minden mennyiségben, mert nagyon szereti?

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 09:11
 1/6 anonim ***** válasza:

hát nekem házinyulam van és őszintén szólva ilyenről még nem hallottam. én a biztonság kedvéért nem adnék neki.

répát, sárgarépalevelet, salit nyugodtan, reggel - este kell nekik adni, és a piacról hozott, v vett leveleket, salit ki kell gőzölni (forró vízben kiáztatni) mert permetezve vannak és nagyon rossz következményei lehetnek..

2011. jún. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Eheti, de nem minden mennyiségben, mert nagy a nedvességtartalma. Ha már szikkadt, akkor már minden mennyiségben.
2011. jún. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első a salátától könnyen hasmenést kapnak, azt kerülni kell.
2011. jún. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

első vok, hát az én nyuszim az uborkától kap hasmenést, azt azért nem is írtam. biztos a nedvességtartalmától...és a táp mennyiségére is vigyázz, ne kapjon naponta többször.

valamint kaphatóak az üzletekben ezek a drops-ok, meg mindenféle hangzatos szemét, jutalomfalatkák, meg répás nyuszi desszert meg mittudomén, ezeket nehogy adjátok a nyusziknak, mert tönkreteszik az emésztését!!! nm természetes anyagok és sokba is kerülnek. a nyuszi, az nyuszi, füvet eszik meg zöldségeket, nem adalékanyagokat.

és ebben a nagy melegben gyakran kell cserélni a vizét is.

2011. jún. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Enting ***** válasza:
borsószénát kaphat, hüvelyt is, ha szereti, de azért ne töménytelenül. és igen, a bolti szines-szagos csemegéket, meg az ömlesztett kimért tápot is el kell felejteni.
2011. jún. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hát ha már evett és semmi baja tőle, akkor szerintem adhatsz neki, de nem sokat mert felpuffadhat.
2012. jan. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!