Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Cukormókus tartóktól lenne...

Cukormókus tartóktól lenne pár kérdésem? FONTOS!

Figyelt kérdés

1.:Mit esznek?

2.:Mit nem szabad adni nekik?

3.:Egyedül is tarthatók?

4.:Mennyire büdös?

5.:Hogy lehet zsebbe szoktatni?

6.:Szabadba is ki lehet vinni vagy ott megszökne?

7.:Mekkora ketrec kell neki?

8.:Mi legyen a ketrecbe?

9.:Este nagy zajt csap?

10.:Inni is kell adni vagy az étel,gyümölcsök elég neki?


Mindenféle tapasztalat,információ érdekelne!Időm lenne rá mert egész nap itthon vagyok,szóval tudnák vele foglalkozni!Egy kislányt szeretnék venni!

Előre is köszönöm a válaszokat!:)


2011. jún. 2. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha egész nap ráérsz, akkor használd a google-t. Minden kérdésedre megvan már a válasz a neten, és nincs is nagyon eldugva.
2011. jún. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt kettő, és tudom az összes választ...hú de sok kérdés...

De csak akkor válaszolok, ha minimum egy másfél köbméteres ketrecben tartod, veszel, készítesz. Nekem kettő abban volt...kisebben tartani állatkínzás...hidd, el tudom miért...ha kell küldök fotót a ketrecekről...

2011. jún. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tudod hogy nagy kell,azért kérdeztem hogy kb mekkora legyen!Megköszönném a képeket!Elsőnek meg tudom hogy a google-ba megtalálok mindent de olyan emberektől szeretném tudni akik tartanak vagy tartottak!
2011. jún. 2. 21:06
 4/9 anonim ***** válasza:
NE EGYEDÜL!!!!!!!!!
2011. jún. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Miért?:(
2011. jún. 2. 22:20
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért, mert társas állat,csapatban élnek!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. jún. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amit google-lel megtalálsz, azt is emberek írták, akik tartanak meg tenyésztenek, észlény :D
2011. jún. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nem tudom sajnos a választ, de nem értem, aki tudja, miért nem bír normálisan válaszolni a kérdésekre...azért van ez az oldal.
2011. jún. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Azért nem válaszolok normálisan, mert nem egy kérdés tett fel a kérdező, hanem 10-et, és mind egy egy kisregény, ha igazán segíteni akarok.

Na most, ha a dolog ott elbukik, hogy nem tudja ekkora ketrecben tartani, akkor nem gépelnék egy órát feleslegesen, így már érted???

És csapatban élnek, azon mi nem érthető, ergo társas lény, ergo minimum kettőt szabad tartani!!!

2011. jún. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!