Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lajhármakit, vagy koboldmakit...

Lajhármakit, vagy koboldmakit hogy tudnák beszerezni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy védett de szeretnék egyet!!!Ötletek???Bármi pénzt megadnák érte!!!!
2011. jún. 2. 22:22
 1/3 Platypus ***** válasza:
100%
A lajhármakihoz ki kéne utaznod Oroszországba, és ott felvenni a kapcsolatot az állatcsempész ipar művelőivel. Aztán ha megvan az állatod, akkor még be is kell csempészned Európába. Úgy egy sportkocsi árából kijönne vesztegetésekkel együtt. És akkor boldog tulajdonosa lehetnél egy kihalófélben lévő állatnak, amit a hozzád hasonlók juttattak a szakadék szélére. És lehet hogy nem is élne valami sokáig a sok megpróbáltatás miatt. A koboldmakiról nem tudok nyilatkozni.
2011. jún. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én is nagyon szerettem volna sokáig, de értsd meg, egges állatok nem arra valók, hogy dédelgesd őket.

Fogadj egyet örökbe az állatkertben, és akkor a tiéd, neki is jó, és neked is.

2011. jún. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Enting ***** válasza:
Bizony, bizony, igazuk van az előttem szólóknak. Nem véletlenül tilos, és nem véletlenül védett. Add az adód 1%-át az állatvédőknek, ha tényleg a szíveden viseled a makik sorsát, és fogadj be egy állatot menhelyről.
2011. jún. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!