Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen zöldséget lehet adni a...

Milyen zöldséget lehet adni a roborovszki törpehörcsögnek?

Figyelt kérdés
Légyszi részletesen írjátok le! Minden féle zöldséget és gyümölcsöt amit szeretnek! Mert már nem tudok nekik semmi újfélét adni! Előre is köszi
2011. jún. 4. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is ilyen állatom van! Hát a legfontosabb, hogy adj neki száraz ételt olyat amit a kereskedésekben is kapsz! Nyugodtan adhatsz neki: almát, körtét, salátát(felvágva), leveleket(zöldségleveleket) és ha szereti narancsot! A körtén kívül más "K" betűs gyümölcsöt/zöldséget NE ADJ neki!

Sok sikert!

2011. jún. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mármint kelbimbó,karfiol,karalábé,kivi,stb.
2011. jún. 4. 19:18
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja de karfiolt adtunk nekik és még mindig semmi bajuk! Élnek mint hal a vízben :)))
2011. jún. 5. 17:23
 4/5 anonim ***** válasza:

hát én úgy olvastam h a citromon, retken és krumplin kívűl mindent megesznek bár ez aranyhörcsög. :DDD

az én hörim kapott karfiolt de azért ne vidd túlzába. szerintem mindent adhatsz neki kivíve amit fent írtam és még ami úgymond logikus is h nem lenne jó az állatkának.

pl: kiwi, narancs ami nagy eséllyel savanyú. az én hörcsög amit eddig adtam neki és ízlett is: karfiol, répa, uborka, paprika, saláta, barack. az alma nem nyert nála. (:

mindent próbálj ki amit csak tudtsz ami van otthon és látni fogod h mi ízlik neki és mi nem. :D

2011. jún. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazából az én hörieim nagyon imádják a narancsot!:)))
2011. jún. 25. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!