Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet őket együtt tartani...

Lehet őket együtt tartani vagy nem ajánlatos?

Figyelt kérdés

Én úgy hallottam, hogy az egyáltalán nem jó, ha egy nőstény tengerimalacot és egy bak nyuszit raknánk össze. Mik azok a dolgok, ami miatt nem éri meg őket egybe rakni? Ez mind a kettőjüknek rossz lenne? Légyszíves mindent írjatok le, hogy erről mi a véleményetek.

Köszi a válaszokat! :)


2011. jún. 5. 09:18
 1/5 anonim ***** válasza:

megrugja a nyuszi a malacot,és a malac belehal


malacot malaccal,nyuszit nyuszival,és csak azonos neműt

2011. jún. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyusziból azonos neműt SEM tartunk együtt.
2011. jún. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Más nekik a játék (ahogy az első válaszoló is írta, a nyuszi megrúghatja véletlenül, ez veszélyes lehet), nem ugyanakkor pihennek, nem ugyanazt eszik... A tengeri fajtársat igényel, mindenki érdekében azonos neműt/ivartalanított ellenkező neműt.
2011. jún. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem együtt van a fiú malac a fiú nyúllal...és a nyúl lefekszik,a malac meg keresztbe ráhasal,úgy alszanak...
2011. jún. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Azért, ha vki akar írni, van hozzá szólni valója az nyugodtan írja le, mert szívesen fogadom a véleményeket.

2011. jún. 7. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!