Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma volt pozitív az ovu tesztem...

Ma volt pozitív az ovu tesztem, együtt is voltunk, meg tegnap is. Holnap is ajánlatos, úgy tudom. A páromnak 2 hete volt herevisszér műtéte. Alacsonyabb a sperma száma. Ha holnap is együtt vagyunk, nem rontja a mennyiségét? Van esély?

Figyelt kérdés
(12 millió a sperma száma)
2011. márc. 24. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát igen, azt ajánlják, hogy a pozitív napokon és az első negatív napon kell együtt lenni, addig folytasd a tesztelést, míg nem lesz negatív az ovu teszt...viszont ha alacsony a spermaszám, ajánlatos inkább két naponta...szóval nincs jó döntés...
2011. márc. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na ez az... Ha nem vagyunk együtt lekéshetjük a napot, ha igen, kevesebb lesz a szám. Jól látod!!! Bár szedi a Fer14-et remélem meglesz a hatása...
2011. márc. 24. 22:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem késitek le, nyugi. Mivel ilyen kevés a sperma, inkább a két naponta történő együttlétet favorizáljátok, úgy biztosan elcsípitek az ovut, és a mennyiség sem csökken a sok igénybevételtől.
2011. márc. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ok, de ha holnap negatív nap lesz és nem szexelünk, pont a tüszörepedést hagyjuk ki, nem?
2011. márc. 24. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!