Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy vadászgörény tud olyan...

Egy vadászgörény tud olyan lenni mint 1 kutya lelkileg?

Figyelt kérdés

A kutyák általában észreveszik,ha a gazdijuk szomorú és együtt éreznek vele...de vajon 1 görény is képes erre?

Van nalakinek valamilyen tapaszta erről?


2009. márc. 19. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem igen! Nekünk is van görényünk, Muki, mindig megérzi ha történt valami - legyen szó örömről - bánatról..Nincs olyan hogy ne érezné meg..Persze annyira nem "bújik" mint egy kutya, de egyértelműen reagál minden érzelemre és hajlamos átvenni...
2009. márc. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Édes lehet:) És Muki mennyi idős? Az enyém még csak 11 hónapos..és nagyon játékos..és szegénykét ma magamhoz szorítva sírtam.és minden áron kiakart szabadulni és rohangálni meg rosszalkodni..és kicsit rosszul esett,hogy ennyire ottakart hagyni..dehát megértem,hisz még kölyök..meg hát tényleg csak 1 álklat..nem várhatom el tőle,hogy mindig figyeljen rám ha szomorú vagyok:(
2009. márc. 19. 18:24
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem a macskáim ilyenek,ha érzik,hogy magam alatt vagyok bujnak,löködnek azt se tudják hogy viditsanak fel.A kutyáim ugyszintén.Ez görikre is jellemző!
2009. jún. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!