Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van olyan oldal, ahol forgácso...

Van olyan oldal, ahol forgácsot vehetnék tengerimalacoknak, lehetőleg olcsón és sokat, ráadásul Budapesten?

Figyelt kérdés

Bizonyos okokból sürgősen kéne forgács, lehetőleg Budapesti átvétellel. Kerestem már vaterán, expresszen, teszveszen, de vagy túl drága, vagy túl messze van:S

Az is jó ha saját tapasztalatból ajánlotok valakit akiről tudjátok hogy nem koszos forgácsot árul, olcsón.

Plusz, olcsó nagyobb méretű ketrec is érdekelne, jelenleg 80x50-es terráriumban van két malackám, de szeretném nagyobb ketrecre cserélni:-)


Segítsetek kérlek.


2011. jún. 7. 10:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én vettem egy 500 literes multifitet 4200-ért, szerintem az elég sok és elég olcsó. Fressnapfban lehet néha látni, vagy meg lehet kérni a kisebb álaltkereskedéseket, hogy hozzanak neked egyet, ők úgyis járnak nagykerben.
2011. jún. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálkozz asztalos műhelyekben. Nem vicc, a párom is onnan szokott hozni óriás zsákkal, és nagyon sokáig elég. Vagy nem kérnek semmit, vagy csak valami jelképes összeget, maximum.
2011. jún. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Utolsó! Én is azt szeretném, csak nem találok asztalos műhelyet:)
2011. jún. 11. 09:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!