Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljunk? (Kérdésed túl...

Léna.:) kérdése:

Mit csináljunk? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Két FIÚ tengerimalacot egybe engedtünk és az egyik rámászik a másikra, mert szaporodni akar a FIÚ tengerimalaccal.Amelyik ezt csinálja nem volt még lányok társaságában. És nagyon kurrognak. A fogukat kocogtatják, de nem verekedtek. És az egyik mindig menekül. És ha az egyik bemegy a házba, onnantól az erőszakossabb nem piszkálja.
2011. jún. 11. 09:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Amíg nincs verekedés, addig nincs nagy gond, csak az erőfölényét jelzi egyik a másik felé, ki kell alakulnia a hierarchiának.

Viszont, ha elmérgesedik a helyzet, vidd el őket ivartalaníttatni és nem lesz semmi gond.

2011. jún. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy mindkettő fiú?


Én is jártam már úgy, hogy lányt vettem és kiderült, hogy fiú. Összeraktuk az enyémmel és ugyanez volt a helyzet, a fiú berregett és mászott a lányra, a lány meg menekült.


Ha tényleg mindkettő fiú, akkor sajnos passzolok. :(

2011. jún. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, mind kettő fiú, mert össze hasonlítottuk őket.
2011. jún. 11. 10:34
 4/6 anonim ***** válasza:

dominanciaharc megy. majd tisztázzák és megnyugszanak.


szerintem most van a malacoknál a párzási időszak, vagy mi, mert az én lányaim is udvarolnak egymásnak :D pár hete a nagy burrogott a kicsinek, most a kicsi nyomul a nagyra. :D kis leszbik ;P

2011. jún. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerencsére már megnyugodtak és már ketten vannak a házukban. :D
2011. jún. 11. 11:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia, a fogak kocogtatása fenyegetést jelent az egyik malactól a másik malacra, így fejezi ki a dominanciáját,meg azzal is, hogy a hátára akar mászni. Nekem 2 lány van, eleinte, amíg nem alakult ki a rangsor, ugyanezt csinálták. Ha nem haggyák abba a fogkocogtatást, előbb-utóbb verekedés lesz belőle.
2011. jún. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!