Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyuszikat mivel lehet...

A nyuszikat mivel lehet szórakoztatni?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy kiengedem rohangál meg oda megy ahova akar, de esetleg vmilyen játékkal vagy egy tárggyal lehet szórakoztatni a nyuszit?

Tapasztalatokat és ötleteket is várok!

Előre is köszi! :)


2011. jún. 12. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:
A mi nyulunk minden tanítás nélkül elkezdett nyolcas alakban futkározni a lábunk körül. Szóval úgy lehet vele játszani, hogy csak járkálsz fel-alá a nyúl meg követ és fut körülötted, nagy édes tud lenni:D
2011. jún. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Milyen aranyos lehet a nyuszid. Ja és persze ezt kifogom próbálni. :-)

2011. jún. 12. 23:06
 3/7 anonim ***** válasza:
ja meg kissebb korában néha szeretett labdázni is, de nemvolt jellemző
2011. jún. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezt minden ivarérett nyuszi csinálja(bár a bakokra jellemzőbb)így udvarolnak és közben cukin zümmögnek is :D

Adhatsz neki wc papír gurigát azt elrágcsálja,dobálgatja.Az én nyuszimnak egy műanyag gömbje van amin lyukak vannak és van benne táp.Egy idő után rájött,hogy ha gurítja kiesik belőle és meg tudja enni.

2011. jún. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Az én nyuszim még nem ivarérett (bak), de már várom, hogy az legyen, mert kíváncsi vagyok arra hangra.:)

A WC gurigától nem lesz baja, ha megeszi?

A labdát meg, amit mondtál lehet,hogy veszek neki.

Várom még a további válaszokat. :)

2011. jún. 13. 14:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Az enyémnek van wc papír gurigája, tejfölös doboza, mogyorófa ág, amit rágcsálhat... Jól elvan velük. De csinálhatsz neki valami magasabb ülőkét, amire felmászhat, vagy vmi alagutat, amibe bebújhat. Az enyém bármivel eljátszik, amit a földöl felejtünk. Múltkor párom egy fém bögrét hagyott a földön véletlenül, Artúrka fél óráig dobálta :D
2011. jún. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az ötletet.

Nagyon aranyos lehet a nyuszid! :D

2011. júl. 19. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!