Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalac alá macskaalom?

Tengerimalac alá macskaalom?

Figyelt kérdés

Nagy területen vannak a malackáim,forgács csak egy részen van,hogy oda tegék a dolgukat.De max fél napig tesznek igy,utána oda se mennek.

tettem macskaalmot egy lapos nagyobb edénybe,rá kis forgács...azóta wc-nek használják a szőrmókok.

Lehet bajuk?

Nincs se illatositva,semmi a cicaalom.

És csak akkor mennek bele amikor a dolguk végzik.

(kb 4 m2-en vannak,ez a tálca kb 20x40cm-es)


2011. jún. 14. 08:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz bajuk egy csomóan raknak alájuk macskaalmot.
2011. jún. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én a szülinapomra kaptam 2 lányt volt alattuk macskaalom és az egyik kb 1 hónap után meghalt.az állatorvos is azt mondja hogy rossz nekik.mostani malackáim alatt csak faforgács van,és tökéletesen megvannak.esetleg még próbálkozz a csutkaalommal! (barátnőmék azt használnak)remélem segíthettem.11/L
2011. jún. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

napi 24 órát tudom hogy nem jó nekik

de a forgácsra meg nem pisilnek rá ha már egyszer rápisiltek,igy vagy szerteszéjjel pisilnek,vagy cicaalom keverve forgáccsal és egy helyre


hülye álltorvost meg felhivtam,az meg azt mondja hogy felőle akármit tehetek alájuk,max ha bajuk lesz,vigyem...

2011. jún. 14. 19:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem jó a macskaalom! Olyan összetevőkből áll, amik károsak a malacokra. Akkor is, ha nem illatosított. Inkább tegyél alájuk pelletet, és rá a forgácsot. www.gemon.ro
2011. jún. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

gemont már végignyálaztam párszor,ki is nyomtattam majdnem mindent

de csak ebbe végzik a dolgukat,egyébként szerte szét:(

2011. jún. 16. 08:41
 6/6 anonim ***** válasza:
hülyeség, hogy rossz hatással van rájuk. ha természetes ásványokból van a macskaalom, akkor semmi bajuk nem lesz. a csomagolására is rá van írva, hogy egészségre NEM káros, nincs irritáló hatása. és rá van írva, hogy rágcsálók részére is. persze ez márkánként változhat, de spec. az enyém (Biolux) ilyen.
2011. szept. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!