Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ihatnak tejet a hörcsögök?

Ihatnak tejet a hörcsögök?

Figyelt kérdés
Bolti tejre gondoltam(boci)
2011. jún. 14. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, de savanyított tejtermékeket kaphat, mint tejfölt, sajtot, túrót.
2011. jún. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nem hinnm. vizet se adj neki :S almát, és lédús gyümölcsöt pddig igen!
2011. jún. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Már miért ne adjon neki vizet? Mindig legyen előtte víz! Gondolom nincs előtte a nap 24 órájában lédús gyümölcs, te meg nem tudod, mikor szomjas. Sokan nem adnak neki vizet, és állítják, hogy tökéletesen elvan víz nélkül. Miből gondolod, hogy így van? Gondolod, hogy a természetben messziről elkerüli a vizet, és keres helyette lédús gyümölcsöt? Golyós önitatóból kell neki vizet adni, és naponta cserélni, hogy friss legyen. Ha félted a csapvíztől, a klór és gyógyszermaradványok miatt, akkor adj neki mentes ásványvizet, de nézd meg az összetételét, hogy ne legyen túl sós.
2011. jún. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A tehéntej meghajtja!

Nálam 4 évig élt úgy a hörcsög hogy nem volt előtte víz, napi 2szer adtam neki valami lédús zöldséget/gyümölcsöt. Szerintem ez állatfüggő is, hogy kell-e neki, mert előtte volt itató is, mégsem kellett.

2011. jún. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem hazsnálja a golyós itatót akkor meg kell vele tanítani.Én is "szenvedtem" vele vagy 1hóanpot mire megtanulta hazsnálni mert a kereskedésben ahol vettem ott is ez a lédús gyömölcsmánia ment...ugyan már.Ha te megszomjazol megeszel egy-két uborkát nem fog kellenni az a pohár víz?Dehogynem!Ebbe gondolj csak bele..és egyáltalán nem állatfüggő.Igenis mindegyiknek KELL víz!!!Naponta FRISS VÍZ!!
2011. jún. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok kommentet:)

Igen én is szoktam minden nap vizet adni neki.

Szerintem az marhaság ha valaki azt állitja nincs rá szükségük...

Ennyi erövel adom azt,hogy ha szomjas vagy egyél uborkát vagy almát..

hülyeség!

De tejet akkor nem adok nekik.

Majd akkor tejfült satot emg ilyeneket:)

Amúgy van 14 hörim. 11db 3 hetes és 3 eflnött:)

2011. jún. 14. 17:28
 7/7 anonim ***** válasza:

"Ha nem hazsnálja a golyós itatót akkor meg kell vele tanítani.Én is "szenvedtem" vele vagy 1hóanpot mire megtanulta hazsnálni mert a kereskedésben ahol vettem ott is ez a lédús gyömölcsmánia ment...ugyan már.Ha te megszomjazol megeszel egy-két uborkát nem fog kellenni az a pohár víz?Dehogynem!Ebbe gondolj csak bele..és egyáltalán nem állatfüggő.Igenis mindegyiknek KELL víz!!!Naponta FRISS VÍZ!!"

Tudta hogyan kell használni de akkor sem ivott.. Attól független mindig raktam oda vizet is.

2011. jún. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!