Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy vadászgörény beszerzése...

Egy vadászgörény beszerzése körülbelül mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
A felszerelésekkel együtt.
2011. jún. 14. 15:58
 1/10 Pánczél ***** válasza:
nem tudom de nagyon sok ba
2011. jún. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A felszerelés elég drága, nagy méretű ketrec kell neki, ami csináltatva sincs meg 15 alatt, boltban véve még több. Kb. ugyanennyibe kerül maga a görény, persze attól függ, honnan veszed. Ezen felül még egy 6-8 ezer biztos elmegy a kajára, felszerelésre, játékokra, így kezdésnek.

Nem volt még görényem, csak állatfelszerelésekkel vagyok képben nagyjából, szóval ez csak közelítő számolgatás.

2011. jún. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%
Figyelj nagy hulyesegeket beszelnek,en mindennel egyutt 15000ft-bol kijodtem.A kajaval meg nincs gond meg eszi amit te is.Masok azt mondjak hogy szigoruan csak hus evo,de ne hidd el az enyem meg ette a joghurtot,akkor nagyon aranyos volt tiszta joghurt volt az egesz feje.Meg meg ette a levest is.Szoval higy nekem nincs vele sok gond,de ha meg is draga akkor is meg eri mert nagyon jo vele lenni.
2011. jún. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy megeszik más dolgokat is mint például a levest(ami persze tele van fűszerekkel),de arról nem beszélsz,h ez elég káros számára...Pár évvel megrövidíted az életét...

Na szóval h a kérdésre is válaszoljok.Én is most szerzem be a görényhez kellő dolgokat.A Ketrec 25-30ezer amiben jó esetben van itató,tálka,alomtálca.Ebbe még rakhatsz csöveket,függőágyat...ezek plusz pénzek.

A póráz,hám...5-6ezer

A kisállathordozó(ha állatorvoshoz viszed) 3-4ezer forint.

Ha kislány veszel 7-8 hónapos korában ivartalanítani kell ha csak nem akarod pároztatni mert ha nem ivartalanítod akkor túltüzel,amibe belepusztulhat.Ez a műtét 15ezer körül van.

Éves oltások,féreghajtás(nem tudok árat..gondolom 3-4ezer)

Plusz kaja,alom.(ételben nem jó a macskakaja sem...)

MAga a görény 3ezertől már kapható amit én nem vennék meg...innen a határ a csillagos ég..én már 75ezerért is láttam.:)

NA ezeket már kb összetudod adni.

2011. jún. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
mindig összevissza elrettentik az embereket. az én görényem 8ezer volt, a ketrec akciós áron 6(akció nélkül 12), a havi kaja kb 400 forint(napi 2x fél csirke mellcsont, amin van hús csont és bőr is), havi szinten a macskaalom 200 forint. az almos tál kb 1500 forint. egy kis tálka kb 800 forint. önitató és régi kidobott pólók kellenek. a játékokat meg egyéb dolgokat kis kreativitással te is megtudod csinálni.
2011. jún. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
En nem tudom hogy hol veszed de nagy pancser vagy.
2011. jún. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem az elozo hanem az azeloti a pancser.
2011. jún. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azt megnézném, hol kapsz 6ezerért akkora ketrecet, ami elég egy görénynek. És ez alatt nem azt értem, hogy elél benne, mert egy szállítódobozban is elél, hanem amennyi ténylegesen megfelel az igényeinek...
2011. jún. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Óh lehet,h pancser vagyok,de legalább énmegadok majd a görimnek MINDENT,nem egy kis kutricában éli le az unalmas hétköznapjait...;)
2011. jún. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 ezioaudituredafirenz válasza:

A göri kb 5000Ft , a ketrecet én csináltam otthon megvolt minden egy rossz jo nagy hűtőből átalakítottam 0Ft (de kb ha megveszed hozzá vas és fa anyagot és egy jó nagy ketrecnek max 8000FT), itató etető amit nem használsz tálka jól lerögzítve , hám 700Ft, kaja 1 honapra 180 ft (a metroban lehet kapni ilyen kutyaszalámit ami 65% baromfi a többi ásványi anyag meg stb.)játékokat meg tudsz csinálni te is

a ketrecet kibérled ruhával meg ilyesmivel és voálá a legkevesebből megúsztuk.

2011. jún. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!