Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vadászgörény sétáltatása? Hám...

Vadászgörény sétáltatása? Hám v. nyakörv mennyi ideig kell sétáltatni kerülni kell a kutyásokat a macskákat és egyéb állatokat

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 00:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen hám, a nyakörvből pillanatok alatt kibújna! Addig sétáltatod, ameddig jól érzi magát (valószínű egész nap jól érezné magát). De ne úgy képzeld el, mint egy kutyasétáltatást, nem fog sétálni melletted, amerre te akarod, csak bóklászik, szaglászik, te meg követed. Ha meguntad, fölveszed és hazaviszed. És igen, jó, ha kerülöd a többi állatot, nehogy vmi baleset történjen.
2011. jún. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha nagyon akar a hámból is ki tud bújni úgyhogy mindig figyelni kell rá.
2011. jún. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Barátom apja csak a szobában engedi ki őket, minden nap reggel és este 1-1 órára. Aztán vissza a ketrecbe.

2-en vannak és a macskával is játszanak néha, de a macska fél tőlük, pedig elég erős macs.

A kutya közelébe nem engedi a göriket, a kutya az kint van a kertben.

2011. jún. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha biztonságos kizárólag görénynek valo hámot veszel, nem lesz baj. bóklászni fog, ásni, mászkálni, sztem egy órát simán sétálhattok. ezt nem kell mindennap, elég hetente kétszer.. hát a kutya és társai jobb ha elkeülitek, mert a vadászösztön fogdönteni a dologban
2011. jún. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hám kell nekik.bár én a tengerimalacomra nem rakom rá se a hámot ,se a pórázt(mindkettő van) mert annyira szelíd,hogy jön mellettem.
2011. jún. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!