Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan tudom magamhoz szoktatn...

Hogyan tudom magamhoz szoktatni a dzsungáriai törpehörcsögömet?

Figyelt kérdés
Ma vettük mindene megvan.. mégis amikor kérbe akarom venni akkor megijed gyorsan elmenekül kipróbáltam egyik ismerősöm ajánlásával hogy tejfölt teszek az ujjamra.. és azzal csalogatom.. de lenyalta a tejföl kis részét és ennyi..:S mikorra fog megszeretni?xD nagyon aranyos..:) arról neveztem el amugy hogy nagyon cukin ette a körtét.:) szval a neve: Körte.:)
2011. szept. 21. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne félj...ez csak természetes,hogy fél tőled!!

Ügyelj rá,hogy naponta kétszer-háromszor cserélj neki friss vizet és friss ennivalót! Rakj a kezedbe/tenyeredbe/ egy kis finomságot és várd meg míg belemászik a kezedbe! :D

Amúgy,hogy hívják és milyen színű?? :O

Sok sikert a hörcsögtartáshoz!! :)

2011. szept. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

Bocsi nem vettem észre az utolsó mondatot,hogy a neve Körte!! :D Biztos nagyon aranyos! :)

2011. szept. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
huuhh.bocsi nem akarlak hibáztatni,nem tudthattad ha első állatkád.legalább 1/2 hónapig nem lehet kivenni a helyéről hogy szokja a helyét,de azért hogy nevaduljon el. a ketrecen belül azért ovatosan simizd a kezedből add neki az ennivalót apránként,és ugy ahogy az előző válaszolo leirta:)és mindig legyen neki egy sötét kis hely ahol el tud búlyni és ha ott van akkor ne piszkáld hogy azon az egy helyen biztonságban érezze magát ! röviden ennyi :))
2011. szept. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!