Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalackának nincs...

A tengerimalackának nincs semmi olyan mint pl a macskának a macskamenta?

Figyelt kérdés

Tehát amitől boldogabb lesz vagy amivel tud játszani.


2 malackám van, de nem nagyon szoktak játszani. Játékuk nincs mert nem is kaphatóak nem tud semmivel sem játszani nem úgy mint a hörcsög. :\


Tehát nincs semmi ilyen nem ártalmas növény vagy hasonló mint a macskamenta amitől a macskák boldogok lesznek és bele vannak bolondulva?:D


2011. jún. 23. 11:58
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
vagy a macskamenta nem csak a macskáknál hatásos?:S
2011. jún. 23. 12:01
 2/12 anonim ***** válasza:

Hát, ebben a nagy melegben én kissé hűvös vizet, kb. 1 cm-t engedtem nekik és fürdőznek! Imádják, pancsolnak. Plusz felkötöttem nekik házat magasabbra, amibe le föl ugrálnak.


Nem lehet, hogy kicsi a helyük, azért szomorúak?


Amúgy írd be a keresőbe, hogy gemon, ott nagyon sokat tudnak segíteni!!

2011. jún. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

nem hiszem h a hely miatt mert sokszor kiengedem őket a szobába de csak néha körbenéznek és visszafutnak a kitett házikójukba....vagyis ijedtek nagyon.


a vízzel hát....nem nagyon szeretik mert néha meg szoktuk őket fürdetni óvatosan, hogy tiszták legyenek, le legyen rajtuk kórokozó de nem nagyon szerették pedig a víz nem volt meleg hanem enyhén langyos....

2011. jún. 23. 12:06
 4/12 A kérdező kommentje:
de a macskamentának vagy macskagyökérnek nincs hatása az ilyen kis rágcsálókra?:S
2011. jún. 23. 12:06
 5/12 anonim ***** válasza:

A tengerimalac "ilyedős" természet, egy prédaállat (volt), őket ilyennek kell szeretni. Első voltam.


Ha nagyon játékosra vágysz, tarts inkább macskát.

2011. jún. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
"ijedős", csak meleg van.
2011. jún. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

tudom hogy ijedős. nem tartok macskát, szeretem a malackáim nagyon. :)

csak szeretném ha jól éreznék magukat.

a macskamentát sem azért írtam mert macska kellene hanem azért mert kíváncsi vagyok hogy csak a macskából vált-e ki ilyen érzelmeket? más állatból nem? (tudom a neve utal rá de hátha vki próbálta....)

2011. jún. 23. 12:17
 8/12 anonim válasza:
Sajnos a tengerimalacok télleg elég "unalmasok" ők nem az olyan játékosabb embereknek találták ki.Eggyébként egy kis fürdő tényleg nagyon jó ötlet!
2011. jún. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

akkor pici tálba rakjak hideg vizet és tegyem bele?:D mármint h csak a lábukat se nyelje el vagyis olyanra értem h a tappancsukat elnyeli még:D


akkor ez jó ilyen meleg nyáron? mert azt olvastam h :


Tudnak úszni csak nem szeretnek...meg nem szeretik a hideg vizet. de akkor majd kipróbálom.


köszi a tippet.:)

2011. jún. 23. 13:12
 10/12 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Annyi kell, hogy a lábuk felét ellepje. Én a csapból először kijövőt rakom nekik (ami melegebb). Egy jó nagy tálat felengedek így, és berakom nekik. Először csak isznak belőle, de aztán bevadulnak. :D
2011. jún. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!