Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen kisállat való egy...

Milyen kisállat való egy szeretethiányos 15 éves lánynak?

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 14:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Madárpók! Anakonda! Krokodil! EMO-s mókus!

A tengerimalac jó ötlet, tényleg nagyon aranyos, szeretetteljes kis élőlény!

2011. jún. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 SirRasor válasza:

Nekünk törpenyulunk van, és nagyon aranyos, szeretni való állat. Okosabb, mint a tengerimalac, de még így is elég butácska :D Ha személyiségfejlesztést is szeretnél állaton keresztül, akkor csakis kutya vagy macska.


törpenyúlra visszatérve: van mozgásigénye, és el is lehet vinni sétálni, de akkor oltani kell évente, ami orvostól függően akár 4k is lehet. 50x100-as ketrecben elvan, de napi minimum 2 órát (de minél többet) kint kell lennie, de eleinte sok nevelést igényel, mert MINDENT megrágna. Viszont magától szobatiszta. Amelyik sarokban van az alom a ketrecben, oda fog elmenni wc-re. Ha másik sarkot választ véletlen, akkor tedd át az almot és kész :)

2011. jún. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Szerintem gondold át,hogy mennyi időt,pénzt tudsz/tudtok rászánni,illetve mennyi helyet tudsz biztosítani.Mert ugye a nyuszinak pl nagy a ketrece,nagy hely is kell.Én úgy csináltam,hogy elkezdtem olvasgatni kisállatos oldalakat,jellemzőiket stb.Így akadtam rá a nyuszira:)Aki mostmár 2hónapja itt van velem.
2011. jún. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Értjük mi, de a szeretethiány ellen akkor is a leírtak a jobbak!

Majd egy hörcsög, vagy béka hozzá fog bújni...perszeeeeeee

:-))))))))))))))))))

2011. jún. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Szőrös.
2011. jún. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ja, meg kutyuba is van pici fajta.:)
2011. jún. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
EMBEREKKK! KISEMLŐSÖK KATEGÓRIA!
2011. jún. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Mosómedve?

Kisállat kategória főni?

2011. jún. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 kriszkee válasza:
csincsilla azt nagyon meg tudja szeretni :) csak nagy felelőséggell jár ... de nagyon meg éri :)
2011. jún. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Estleg nyúl vagy mókus. Ezek a kis emlősök nagyon igénylik az emberi szeretet és egy egész napon át lehet velük játszani, babusgatni.
2018. márc. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!