Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért csinálja ezt a nyuszim?...

Miért csinálja ezt a nyuszim? Én csinálok valamit rosszul?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Az a baj,hogy a nyuszim összevissza pisil.Napközben szépen visszajár a wcre,de éjszaka minden csupa olyan lesz a ketrecben.Folyamatosan feltörlöm ha észreveszem,mindig takarítva van.Ez így nagyon rossz mert ugye belemegy és a lába és olyan lesz reggelre.De ha napközben tudja hova kell menni éjszaka miért nem?Hogyan tanítsam meg,hogy a wcre menjen?

Köszönöm a segítséget.


2011. jún. 24. 09:22
 1/5 anonim ***** válasza:

1.Részletesebben fejtsd ki! Pl:A te nyulad wc-re jár? Akkor este azért nem tud, mert zárva van a ketrec, és nem tud elmenni a fürdőszobáig!!

2.Szerintem azért mert sötét van de nem biztos!

3.Általában ez normális, csinálj a ketrec aljára lyukakat, vagy lejtsen egy kicsit a ketrec, és akkor lefolyik!

2011. jún. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Úristen első, ne szívass már, hogy szerinted egy nyúl bemegy a fürdőszobába, felugrik a wc-re.. áááá gondolkozz már egy cseppet :DDD


Amúgy szerintem sötétben nem találja meg, lehet, hogy rosszul tájékozódik...

2011. jún. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom a kérdésre a választ de nálunk is a mellé pisilések általában az éjjeli órákban, hajnalban vannak, napközben nem nagyon. Talán azzal lehet összefüggésbe hozni hogy az éjszaka az aktívabb időszakuk és ilyenkor többet esznek, isznak, többet is ürítenek. Nem tudom. Én is utálom hogy sokszor csupa pisi a ketrec alja, a házikója meg maga a nyúl is mert beletrappol, belefekszik. Nekem ivaros nőstény nyuszim van, talán az ivarosság, a hormonok is belejátszhatnak a pisilgetési hajlamba. Télen amikor nem nagyon ivarzik akkor jóval kevesebb az össze-vissza pisilgetés is mint tavasszal meg nyáron.
2011. jún. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia, bocs hogy kérdezek és nem válaszolok, csak érdekel, hogy tudtad rászokatni a nyuszid a "wcre", nekem nem ment. Oroszlánfejű törpenyuszim van (lány)több mint 1 éves de nem tudtam megtanítani neki. Nekem üvegházban lakik, sajnos féltem a szúnyogoktól és minden mástól is,(azt hallottam a szúnyogok csípését elég durván kitudják kaparni és el is fertőződhet meg minden és ezért vagyok túl óvatos) és persze naponta takarítom. Te hogy kezdted a tanítást?
2011. júl. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ugye északa aktívabbak és többet ugrálnak, akkor lehet, hogy széthordja a bogyóit, de ha nem a "wc"-jébe pisil akkor nem tudom.


Am én úgy szoktattam rá a nyuszim a "wc"-be piszkításra, hogy ugye megvettem a "wc"-t és almot tettem bele meg pár nyuszibogyóját és akkor állítólag megérzi, hogy oda kell piszkítania.

2011. júl. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!